Povezane vesti

"Vreme će pokazati kakav sam trag ostavila u svojoj borbi" Hitno oglašavanje jk: Osporavaju me, preuzela sam tešku ulogu...

"Vreme će pokazati kakav sam trag ostavila u svojoj borbi" Hitno oglašavanje jk: Osporavaju me, preuzela sam tešku ulogu...

Kurir 24.07.2024
Pop diva Jelena Karleuša poznata je po tome što glasno izražava svoja mišljenja o raznim aktuelnim temama. Ovog puta, osvrnula se na razlike između svetskih i balkanskih zvezda. - Svetska muzička industrija je odavno prestala da bude samo muzika… »
Jk napravila paralelu između svetskih i balkanskih zvezda: "Masne trbušne plesačiče i plejbek reperi"

Jk napravila paralelu između svetskih i balkanskih zvezda: "Masne trbušne plesačiče i plejbek reperi"

Telegraf 24.07.2024
Preporučujemo. Pop diva Jelena Karleuša važi za nekoga čiji se glas daleko čuje i koja komentariše i oglašava se na brojne i aktuelne teme. Sada je napravila razliku između svetskih i balkanskih zvezda. - Svetska muzička industrija je odavno… »
"Koncerte prave polugluve masne trbušne igračice, lepe im 50 € na čelo" jk žestoko oplela po kolegama, urnisala i repere

"Koncerte prave polugluve masne trbušne igračice, lepe im 50 € na čelo" jk žestoko oplela po kolegama, urnisala i repere

Kurir 24.07.2024
Jelena Karleuša, nakon što je održala sjajan nastup u Budvi, zagrmela je na Instagramu. Pevačica je u svom storiju osudila brojne kolege. - Svetska muzička industrija je odavno prestala da bude samo muzika, apetiti publike su odavno postavili svetski… »

Vesti dana »