Povezane vesti

Ranka Kašiković: Imam saznanja da drugi zaposleni trpe pritiske direktora, ja sam odbila da ćutim

Ranka Kašiković: Imam saznanja da drugi zaposleni trpe pritiske direktora, ja sam odbila da ćutim

N1 Info 24.07.2024
Podeli : Ranka Kašiković, zaposlena u Gerontološkom centru u Subotici koja je trpela mobing direktorke preduzeća jer nije želela da ide na miting SNS-a, kaže da je zadovoljna odlukom Apelacionog suda u Novom Sadu kojom je ukinuta presuda Višeg suda… »
Ranka Kašiković: Imam saznanja da drugi zaposleni trpe pritiske direktora, ja sam odbila da ćutim

Ranka Kašiković: Imam saznanja da drugi zaposleni trpe pritiske direktora, ja sam odbila da ćutim

Novi magazin 24.07.2024
Ranka Kašiković, zaposlena u Gerontološkom centru u Subotici koja je trpela mobing direktorke preduzeća jer nije želela da ide na miting SNS-a, kaže da je zadovoljna odlukom Apelacionog suda u Novom Sadu kojom je ukinuta presuda Višeg suda u… »
Ponavlja se suđenje o slučaju mobinga u Gerontološkom centru u Subotici

Ponavlja se suđenje o slučaju mobinga u Gerontološkom centru u Subotici

Danas 23.07.2024
Apelacioni sud u Novom Sadu usvojio je žalbu Ranke Kašiković koja je protiv direktorke Gerontološkog centra Subotica Brankice Tešanović podnela tužbu zbog zlostavljanja na radu – mobinga. Time je ukinuta prvostepena presuda Višeg suda u Subotici… »

Vesti dana »