Povezane vesti

Koko Gof će nositi zastavu SAD sa Lebronom

Koko Gof će nositi zastavu SAD sa Lebronom

Sportske.net 24.07.2024
Američka teniserka Koko Gof pridružiće se košarkašu Lebronu Džejmsu kao nosilac zastave američkog olimpijskog tima na svečanom otvaranju Olimpijskih igara u petak u Parizu. Gof, aktuelna šampionka Ju Es Opena, debituje na Olimpijskim igrama i… »
Pedeset zvezda na Seni: Čast da nose zastavu SAD na ceremoniji otvaranja Igara prvi put pripala predstavnicima košarke i…

Pedeset zvezda na Seni: Čast da nose zastavu SAD na ceremoniji otvaranja Igara prvi put pripala predstavnicima košarke i…

Danas 24.07.2024
Američku zastavu na ceremoniji svečanog otvaranja Olimpijskih igara u Parizu u karnevalu čamaca na Seni u petak uveče nosiće Koko Gof (20) i Lebron Džejms (39). To su, po običaju u olimpijskom timu SAD, odlučili sportisti. Prvi put u istoriji… »
Lebron Džejms neće sam nositi zastavu Amerike! Uz NBA asa biće i ona! Obožava Novaka Đokovića, slomila se kada joj je…

Lebron Džejms neće sam nositi zastavu Amerike! Uz NBA asa biće i ona! Obožava Novaka Đokovića, slomila se kada joj je…

Kurir 24.07.2024
Lebron Džejms neće sam nositi američku zastavu na Olimpijskim igrama. nekoliko dana pred početak najvećeg sportskog takmičenja saopšteno je da će to činiti sa teniserkom Koko Gof. Njih dvoje imaće tu čast i privilegiju da budu nosioci zastave… »

Vesti dana »