Povezane vesti

Goca Tržan o teškom razvodu: Hteo je da se sveti preko medija!

Goca Tržan o teškom razvodu: Hteo je da se sveti preko medija!

Svet plus 24.07.2024
Pevačica Goca Tržan otvoreno je govorila o svom teškom razvodu sa rijaliti takmičarem Ivanom Marinkovićem, sa kojim ima ćerku Lenu. Njihov brak je završio nakon nekoliko godina, a Goca je retko pričala o tome, sve dok nije odlučila da olakša… »
"On je bio nesrećan, a ja sam shvatila da ga ne volim i ne poštujem" Goca Tržan konačno otkrila detalje razvoda: Ivan mi se…

"On je bio nesrećan, a ja sam shvatila da ga ne volim i ne poštujem" Goca Tržan konačno otkrila detalje razvoda: Ivan mi se…

Kurir 24.07.2024
Pevačica Goca Tržan (50) svojevremeno je otkrila kako je preživela razvod od Ivana Marinkovića. - Nisam mogla da budem sa čovekom koji se kocka i pije. Ukazala mi se prilika da odem u „Survivor”, jer sam pomislila da će nam ta razdvojenost… »
"Bio je nesrećan u braku sa mnom, oboje smo krivi. Razvod je bio jeziv": Srpska pevačica (50) o bivšem mužu sa kojim ima…

"Bio je nesrećan u braku sa mnom, oboje smo krivi. Razvod je bio jeziv": Srpska pevačica (50) o bivšem mužu sa kojim ima…

Blic 24.07.2024
Pevačica Goca Tržan (50) svojevremeno je otkrila kako je preživela razvod od Ivana Marinkovića, ali i šta je sve njena ćerka Lena prošla nakon njihovog razvoda. - Nisam mogla da budem sa čovekom koji se kocka i pije. Ukazala mi se prilika da odem… »

Vesti dana »