Povezane vesti
Skandal, pojavio se kompromitujući snimak: Olimpijska šampionka se odmah povukla sa Igara u Parizu zbog toga
Nova 24.07.2024
: Šarlot Dižarden, najodlikovanije britanska olimpijka, odustala je od Olimpijskih igara u Parizu nakon skandaloznog snimka koji se pojavio. Šestostruka osvajačica olimpijskih medalja u konjičkom sportu povukla se nakon kompromitujućeg snimka na kom se… »
Zbog snimka od pre četiri godine odustala od Igara: Duboko sam posramljena (video)
Sportski žurnal 24.07.2024
Međunarodna federacija za konjički sport privremeno je suspendovala Šarlot Dižarden na šest meseci. Trostruka olimpijska šampionka Šarlot Dižarden (39) povukla se sa Olimpijskih igara. Posledica je to objavljivanja videa od pre četiri godine na kojem se… »
Vesti dana »
Pretežno sunčano i veoma toplo: temperature do 38 stepeni
Newsmax Balkans pre 4 minutajoš 9 povezanih
Dalibor Jekić (SSP): Na narednoj sednici Skupštine grada povećanje subvencija za Radio-televiziju Kragujevac
Glas Šumadije pre 9 minutajoš 1 povezana
(Video) "Tvrđava Maglič nije ugrožena požarom" Oglasio se Vatrogasno-spasilački bataljon: "Držimo ga pod kontrolom uprkos poteškoćama"
Blic pre 7 satijoš 4 povezane
Devedeset godina od rođenja Dobrice Erića - sećanje na pesnika koji je opevao zavičaj, prirodu i život
Telegraf pre 1 satjoš 5 povezanih
Mnogo više za Vojsku, mnogo manje za Nacionalni stadion: Veliko „tumbanje“ projekata u rebalansu budžeta
Forbes pre 4 minutajoš 1 povezana


