Povezane vesti

Kamala Haris: Spremna sam za debatu sa Trampom

Kamala Haris: Spremna sam za debatu sa Trampom

Vesti online 25.07.2024
Potpredsednica Sjedinjenih Američkih Država Kamala Haris izjavila je danas da je spremna za debatu sa Donaldom Trampom i optužila svog republikanskog protivnika da pokušava da odustane od ranije zakazanog sučeljavanja u septembru. – Spremna sam za… »
Kamala Haris: Spremna sam

Kamala Haris: Spremna sam

B92 25.07.2024
Potpredsednica Sjedinjenih Američkih Država Kamala Haris izjavila je danas da je spremna za debatu sa Donaldom Trampom i optužila svog republikanskog protivnika da pokušava da odustane od ranije zakazanog sučeljavanja u septembru. "Spremna sam za… »
Kamala Haris: Spremna sam za debatu sa Trampom

Kamala Haris: Spremna sam za debatu sa Trampom

Telegraf 25.07.2024
Tramp je u utorak rekao da je voljan da učestvuje u debati sa Haris više puta, ali je sugerisao da želi da druga medijska kuća, a ne ABC News, bude domaćin sledećeg duela. Potpredsednica Sjedinjenih Američkih Država Kamala Haris izjavila je danas… »
Tramp voljan da se suoči u debati sa Kamalom Haris: "Spreman sam da to učinim više puta"

Tramp voljan da se suoči u debati sa Kamalom Haris: "Spreman sam da to učinim više puta"

Telegraf 25.07.2024
Tramp je, međutim, istakao da je za predsedničku trku veoma važno učestvovati na debatama. Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da je voljan da se suoči u debati sa potpredsednicom Kamalom Haris više nego jedanput. Naredna debata, koja je… »
Sprema se opaki okršaj: Tramp voljan da se suoči sa Kamalom Haris: Zakazana debata

Sprema se opaki okršaj: Tramp voljan da se suoči sa Kamalom Haris: Zakazana debata

Blic 24.07.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da je voljan da se suoči u debati sa potpredsednicom Kamalom Haris više nego jedanput. Naredna debata, koja je zakazana za 10. septembar, traba da bude održana u studiju Ej-Bi-Si njuza (ABC News), preneo je… »

Vesti dana »