Povezane vesti
Načelnica Miljković: U Banjaluci 27 obolelih od morbila, problem nevakcinisanost
Politika 25.07.2024
BANjALUKA – Prema podacima Svetske zdravstvene organizacije, u BiH je do sada registrovano više od sedam hiljada osoba obolelih od morbila i da smrtna slučaja. Svetska zdravstvena organizacija i UNICEF pozivaju sve u BiH da ulože dodatne napore u… »
U Banjaluci 27 obolelih od morbila; Problem nevakcinisanost
RTV 25.07.2024
BANJALUKA - Prema podacima Svetske zdravstvene organizacije, u BiH je do sada registrovano više od sedam hiljada osoba obolelih od morbila i dva smrtna slučaja. Svetska zdravstvena organizacija i Unicef pozivaju sve u BiH da ulože dodatne napore u… »
U Bosni i Hercegovini 7.000 obolelih od malih boginja: Mali procenat vakcinisanih, nedovoljno za kolektivni imunitet
Euronews 25.07.2024
Prema podacima Svetske zdravstvene organizacije, u BiH je do sada registrovano više od sedam hiljada osoba obolelih od morbila, kao i dva smrtna slučaja. Svetska zdravstvena organizacija i UNICEF pozivaju sve u BiH da ulože dodatne napore u rešavanju… »
Vesti dana »
Stotine ljudi ostalo bez struje, jak vetar pravi veliki problem: Požari bukte u brdima izmad Herceg Novog - vatra se gasi iz bazduha, ovo su slike sa lica mesta (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 6 minutajoš 34 povezane
Pregovori o minimalcu završeni bez dogovora: Sindikati traže povećanje sa 550 na 650 evra
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 34 povezane
Lokalizovan požar u naselju 13. maj u Zemunu, izgorele bale sa slamom i lucerkom
Serbian News Media pre 56 minutajoš 53 povezane
Pretučeni Nenad Rašković iz Zubinog Potoka hospitalizovan u Beogradu; Simić: Kfor mora ostati na mostu na Ibru
RTS pre 31 minutajoš 37 povezanih
Nebeski spektakl nad Srbijom: Delimično pomračenje Sunca i Perseidi
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 53 povezane



