Povezane vesti

Novak Đoković dobio pitanje o meču sa Nadalom na Olimpijskim igrama: "Video sam žreb..."

Novak Đoković dobio pitanje o meču sa Nadalom na Olimpijskim igrama: "Video sam žreb..."

Telegraf 25.07.2024
Srpski teniser je uzbuđen zbog toga. Najbolji teniser sveta, Novak Đoković ukrstiće rekete sa Rafaelom Nadalom potencijalno u drugom kolu Rolan Garosa, obznanjeno je žrebom održanom u Parizu. Srpski teniser dobio je neizbežno pitanje na… »
Rafael Nadal se povlači sa Olimpijskih igara? Španac otkazao važan trening pre početka takmičenja!

Rafael Nadal se povlači sa Olimpijskih igara? Španac otkazao važan trening pre početka takmičenja!

Telegraf 25.07.2024
Teniska javnost je zabrinuta. Olimpijske igre u Parizu svečano će biti otvorene u petak, a teniski turnir će biti započet dan kasnije. Žreb za isti je održan u četvrtak i na njemu smo saznali da bi potencijalni rivali u drugom kolu mogli biti Novak… »
Đoković o eventualnom meču sa Nadalom: Bio bi to spektakl kao nekada

Đoković o eventualnom meču sa Nadalom: Bio bi to spektakl kao nekada

IndeksOnline 25.07.2024
PARIZ – Da, video sam žreb uoči konferencije za štampu i postoji veliko interesovanje za duel u drugom kolu jer nas dvojica moramo da savladamo prve protivnike da bismo došli do eventuelnog meča koji bi bio spektakl kao nekada kada smo igrali na… »
Je l' maca pojela jezik? Nadal komentarisao žreb za olimpijske igre, o Novaku ni reč! Rafa uživa u Parizu, ovo ga posebno…

Je l' maca pojela jezik? Nadal komentarisao žreb za olimpijske igre, o Novaku ni reč! Rafa uživa u Parizu, ovo ga posebno…

Kurir 25.07.2024
Najbolji teniser ikada, Novak Đoković, danas je saznao protivnike na Olimpijskim igrama u Parizu. U prvom kolu, Novak Đoković će igrati protiv Metjua Ebdena. Potom će u drugom kolu igrati protiv boljeg iz duela Rafaela Nadala i Martina Fučoviča iz… »
Đoković u prvom kolu Olimpijskih igara protiv Ebdena, u drugom može na Nadala

Đoković u prvom kolu Olimpijskih igara protiv Ebdena, u drugom može na Nadala

Radio sto plus 25.07.2024
Đoković će protiv nekadašnjeg prvog tenisera sveta u dublu igrati u subotu 27. jula od 12 sati. U slučaju pobede, srpski teniser će u drugom kolu igrati protiv boljeg iz duela Španca Rafaela Nadala i Mađara Martona Fučoviča. Svog protivnika u… »
Novak Đoković protiv Metjua Ebdena na startu Olimpijskih igara

Novak Đoković protiv Metjua Ebdena na startu Olimpijskih igara

Politika 25.07.2024
PARIZ - Srpski teniser Novak Đoković igraće protiv Austalijanca Metjua Ebdena u prvom kolu na Olimpijskim igrama, odlučeno je danas žrebom u Parizu. Đoković bi ukoliko prođe u drugo kolo igrao protiv Španca Rafaela Nadala ili Mađara Martona… »
Nadal izvukao Đokovića, pa zapalio internet reakcijom! Fotografija Rafe sa žreba za Olimpijske igre postala hit na mrežama…

Nadal izvukao Đokovića, pa zapalio internet reakcijom! Fotografija Rafe sa žreba za Olimpijske igre postala hit na mrežama…

Kurir 25.07.2024
Žreb za teniski turnir na Olimpijskim igrama bio je nemilosrdan, te ćemo već u drugom kolu gledati potencijalni duel Novaka Đokovića i Rafaela Nadala. Rafa je bio prisutan na žrebu, a njegova rekacija kada je video da može da ide na Novaka postala… »
"Kao u dobra stara vremena..." Đoković ne može da dočeka potencijalni okršaj sa Nadalom: Video sam žreb, svestan sam…

"Kao u dobra stara vremena..." Đoković ne može da dočeka potencijalni okršaj sa Nadalom: Video sam žreb, svestan sam…

Kurir 25.07.2024
Novak Đoković nije imao sreće na žrebu za Olimpijske igre, te ga već u drugom kolu potencijalno čeka duel protiv Rafaela Nadala. Đoković je na konferenciji za medije govorio o teniskom klasiku kom se svi sa nestrpljenjem nadaju. - Video sam žreb… »
Pogledajte kako je reagovao Rafael Nadal kada je saznao da ide na Đokovića u drugom kolu Olimpijskih igara

Pogledajte kako je reagovao Rafael Nadal kada je saznao da ide na Đokovića u drugom kolu Olimpijskih igara

Telegraf 25.07.2024
Uhvatio se Španac za lice. Žreb za Olimpijske igre u najavi nam je doneo pravi spektakl. Najbolji srpski teniser, Novak Đoković ukrstiće se potencijalno sa Rafaelom Nadalom već u drugom kolu turnira. Da bi se to desilo, potrebno je da Nole… »

Vesti dana »