Povezane vesti
Stellantisova zarada pala zbog slabe prodaje u SAD
Auto blog 25.07.2024
Zarada Stellantisa opala je u prvoj polovini godine, a kompanija je obećala dodatne mere kako bi se izborila sa naglim padom prodaje. Neto prihod pao je za 48 odsto u prvih šest meseci ove godine na 5,6 milijardi evra (6,1 milijardu dolara). To je dosta… »
Stelantis prijavio veliki pad dobiti u prvoj polovini 2024.
Radio sto plus 25.07.2024
Neto dobit je prepolovljena u prvom polugodištu ove godine uglavnom zbog slabije prodaje i troškova restrukturiranja, piše agencija AP. Proizvođač automobila formiran 2021. spajanjem Fijat-Krajslera sa PSA Pežoom, prijavio je neto dobit od 5,6 milijardi… »
Stellantis: Neto dobit u šest mjeseci potonula 48%
SEEbiz 25.07.2024
TORINO - Automobilski div Stellantis u četvrtak je izvijestio o velikom padu neto dobiti u prvom polugodištu, navodeći smanjene količine, privremene nedostatke u proizvodnji i manji tržišni udio u Sjevernoj Americi. Kompanija, koja posjeduje poznata… »
Vesti dana »
Tramp: Odbor za mir bi mogao da zameni Ujedinjene nacije; O Grenlandu: Saznaćete, na kraju će sve ispasti veoma dobro
RTV pre 1 satjoš 33 povezane
Španci maksimalni na svom terenu: Pobede Barselone, Valensije i Reala u Evroligi
Kurir pre 13 minutajoš 65 povezanih
Novi napad botova na naloge Nova.rs, N1, Nova TV, Danas i Radar: Broj pratilaca enormno raste
Nova pre 8 satijoš 6 povezanih
Partizan prekinuo "crni niz": Pobeda u Minhenu nakon sedam vezanih poraza u Evroligi
Newsmax Balkans pre 27 minutajoš 36 povezanih




