Povezane vesti

Seka Aleksić doživela neprijatnost u hotelu, čula kako je sobarice ogovaraju

Seka Aleksić doživela neprijatnost u hotelu, čula kako je sobarice ogovaraju

Story 25.07.2024
Seka Aleksić neprijatnost doživela u hotelu i o svemu obavestila svoje obožavaoce. Naime, ona je sasvim slučajno otkrila šta o njoj govore sobarice u hotelu u kom je odsela. - Danas ulazim u sobu i na hodniku se pali usisivač i sobarice pričaju… »
(Video) "Šta lepa i zgodna? Mi smo lepše i zgodnije od nje“ Seka Aleksić doživela neprijatnu situaciju u hotelu! Sobarice…

(Video) "Šta lepa i zgodna? Mi smo lepše i zgodnije od nje“ Seka Aleksić doživela neprijatnu situaciju u hotelu! Sobarice…

Dnevnik 25.07.2024
Pevačica Seka Aleksić doživela je neprijatnost u hotelu u kom je odsela, kada je čula dve sobarice kako pričaju o njoj, neznajući da je pevačica u sobi. Tim povodom, Seka se oglasila na svom TikToku i opisala pomenutu situaciju, ali je otkrila i… »
Seka Aleksić čula kako je sobarice u hotelu ogovaraju, pa reagovala: Da sam izoperisana, znaš kakva bih mačka bila, a ne…

Seka Aleksić čula kako je sobarice u hotelu ogovaraju, pa reagovala: Da sam izoperisana, znaš kakva bih mačka bila, a ne…

Nova 25.07.2024
: Pevačica Seka Aleksić doživela je neprijatnost kada je čula kako je u hotelu u kojem boravi sobarice ogovaraju. Seka Aleksić se oglasila na svom TikTok nalogu i otkrila šta se dešavalo i kako je ona reagovala. „Danas ulazim u sobu i na hodniku… »
Seka Aleksić doživela neviđenu neprijatnost u hotelu! Sobarice je ogovarale na sav glas, pevačica odmah reagovala

Seka Aleksić doživela neviđenu neprijatnost u hotelu! Sobarice je ogovarale na sav glas, pevačica odmah reagovala

Kurir 25.07.2024
Seka Aleksić doživela je neprijatnost kada je čula kako je u hotelu u kojem boravi sobarice ogovaraju. Seka se oglasila na svom TikTok nalogu i otkrila šta se dešavalo i kako je ona reagovala. - Danas ulazim u sobu i na hodniku se pali usisivač i… »
(Video): "Šta lepa? Sva je izoperisana" Seka Aleksić čula kako je sobarice u hotelu ogovaraju, odmah reagovala: "Ceo život…

(Video): "Šta lepa? Sva je izoperisana" Seka Aleksić čula kako je sobarice u hotelu ogovaraju, odmah reagovala: "Ceo život…

Blic 25.07.2024
Seka Aleksić doživela je neprijatnost kada je čula kako je u hotelu u kojem boravi sobarice ogovaraju. Seka se oglasila na svom TikTok nalogu i otkrila šta se dešavalo i kako je ona reagovala. - Danas ulazim u sobu i na hodniku se pali usisivač i… »
Seka Aleksić doživela neprijatnost u hotelu, pa reagovala: "Šta lepa, sva je izoperisana" VIDEO

Seka Aleksić doživela neprijatnost u hotelu, pa reagovala: "Šta lepa, sva je izoperisana" VIDEO

B92 25.07.2024
Pevačica Seka Aleksić je doživela neprijatnost u jednom hotelu. Pevačica Seka Aleksić je aktivna na društvenim mrežama, a ovog puta je podelila jedno neprijatno iskustvo iz hotela. "Danas ulazim u sobu i na hodniku se pali usisivač i sobarice… »

Vesti dana »