Povezane vesti

Milica Todorović: Nikada ne bih stavila silikone! Tu treba da dojim dete!

Milica Todorović: Nikada ne bih stavila silikone! Tu treba da dojim dete!

Svet plus 25.07.2024
Pevačica Milica Todorović otkriva zašto nikada ne bi uradila estetsku operaciju povećanja grudi, iako nema ništa protiv takvih zahvata. Pročitajte njene razloge i saznajte više o njenom stavu prema silikonima. Milica Todorović otvoreno je govorila… »
"Platićemo ti jedam silikon, ti drugi" Pevačica otkrila s čime se bori zato što neće da poveća grudi: Klavijaturista mi…

"Platićemo ti jedam silikon, ti drugi" Pevačica otkrila s čime se bori zato što neće da poveća grudi: Klavijaturista mi…

Kurir 25.07.2024
Pevačica Milica Todorović jedna je od retkih žena sa javne scene koja nije podlegla trendovima estetske hirurgije. Iako tvrdi da nema ništa protiv estetskih operacija, Milica Todorović istakla je da sa ponosom nosi male grudi. - Ne kukam što imam… »
"Lele, stavi nešto malo u te grudi da zaličiš na nešto" Naša pevačica otkrila šta joj sve govore zato što neće da…

"Lele, stavi nešto malo u te grudi da zaličiš na nešto" Naša pevačica otkrila šta joj sve govore zato što neće da…

Blic 25.07.2024
Pevačica Milica Todorović jedna je od retkih žena sa javne scene koja nije podlegla trendovima estetske hirurgije. Iako tvrdi da nema ništa protiv estetskih operacija, Milica Todorović istakla je da sa ponosom nosi male grudi. - Ne kukam što imam… »

Vesti dana »