Povezane vesti

ELITA 7: Asmin Durdžić došao u Beograd da se suoči sa Lepim Mićom!

ELITA 7: Asmin Durdžić došao u Beograd da se suoči sa Lepim Mićom!

Svet plus 25.07.2024
Asmin Durdžić stigao je u Beograd kako bi se suočio sa Lepim Mićom nakon sukoba u emisiji Elita 7: "Narod pita". Saznajte više o njihovom konfliktu. Asmin Durdžić stigao je u Beograd s ciljem da se suoči sa Lepim Mićom, nakon sukoba koji su imali… »
Haos ispred zgrade lepog miće: Asmin mu došao na vrata nakon prijave policiji: "Tu sam, neka izađe"

Haos ispred zgrade lepog miće: Asmin mu došao na vrata nakon prijave policiji: "Tu sam, neka izađe"

Blic 25.07.2024
Bivši partner Aneli Ahmić, Asmin Durdžić, došao je danas u Beograd kako bi se suočio sa Lepim Mićom. Lepi Mića i Asmin imali su sukob kada je bivši zadrugar gostovao u emsiiji "Narod pita", a sada je Durdžić došao ispred stana u kom živi… »
"Videćemo da li će preuzeti odgovornost": Oglasio se Lepi Mića nakon tvrdnji da u policiji traži zaštitu - Evo šta je…

"Videćemo da li će preuzeti odgovornost": Oglasio se Lepi Mića nakon tvrdnji da u policiji traži zaštitu - Evo šta je…

Blic 25.07.2024
Tokom gostovanja u emisiji "Narod pita", Lepi Mića sukobio se sa bivšim partnerom Aneli Ahmić, Asminom Durdžićem. Asmin je rekao da je Lepi Mića otišao u policiji kako bi ga prijavio, a bivši rijaliti učesnik oglasio se nakon ovih tvrdnji. - Mene… »

Vesti dana »