Povezane vesti
U Rusiji uhapšen bivši direktor vojnog preduzeća pri Ministarstvu odbrane
Politika 25.07.2024
MOSKVA – Tverski sud Moskve odredio je pritvor bivšem generalnom direktoru Vojno-građevinske kompanije Ministarstva odbrane Andreju Belkovu zbog zloupotrebe položaju pri kupovini tomografa. "Sud je udovoljio zahtevu istražnih organa", rekao je izvor iz… »
U Rusiji uhapšen još jedan visoki zvaničnik ministarstva odbrane
Novi magazin 25.07.2024
Sud u Moskvi je danas odredio pritvor od dva meseca šefu građevinskog odeljenja ministarstva odbrane Andreju Belkovu zbog sumnje da je zloupotrebio položaj, što je poslednje u nizu hapšenja visokih zvaničnika ministarstva ove godine. Andrej Belkov je bio… »
U Rusiji uhapšen još jedan visoki zvaničnik ministarstva odbrane
N1 Info 25.07.2024
Podeli : Sud u Moskvi je danas odredio pritvor od dva meseca šefu građevinskog odeljenja ministarstva odbrane Andreju Belkovu zbog sumnje da je zloupotrebio položaj, što je poslednje u nizu hapšenja visokih zvaničnika ministarstva ove godine. Andrej… »
Vesti dana »
Joca Amsterdam pušten na uslovnu slobodu Apelacioni sud uvažio žalbe branilaca, evo do kada može biti van zatvora
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
MUP i TOK učestvovali u međunarodnoj akciji protiv Balkanskog narko kartela
Danas pre 2 satajoš 1 povezana






