Povezane vesti
Umesto u rikverc, ubacila u prvu brzinu: Žena sa dvoje dece u autu sletela sa 3 metra visine, izvlačili je vatrogasci
Nova 26.07.2024
: Dve žene i dvoje dece su samo pukom srećom ostali su nepovređeni u udesu koji se dogodio u Ulici Bate Stefanovića u Prokuplju. Nezgoda se dogodila noćas, kada je automobil u kojem su se nalazile dve žene i dvoje dece, sleteo između dve kuće sa visine… »
Umesto u rikverc, ubacila u prvu i sletela sa tri metra visine – u vozilu bilo i dvoje dece
N1 Info 26.07.2024
Podeli : Dve žene i dvoje dece su samo pukom srećom ostali nepovređeni u udesu koji se dogodio u Ulici Bate Stefanovića u Prokuplju. Nezgoda se dogodila noćas, kada je automobil u kojem su se nalazile dve žene i dvoje dece, sleteo između dve kuće sa… »
Sa dvoje dece u autu propala sa tri metra visine: Drama u Prokuplju: Umesto u rikverc ubacila u prvu, pa nastao haos
Blic 26.07.2024
Dve žene i dva deteta pukom srećom ostali su nepovređeni u udesu koji se dogodio u Ulici Bate Stefanovića u Prokuplju kada je automobil u kom su se nalazili sleteo između kuća. Umesto da žena koja je vozila krene u rikverc, ona je ubacila u prvu brzinu… »
Vesti dana »
Protest ispred Jovine gimnazije: Novosađani podržali zahteve učenika (VIDEO, FOTO)
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
(Video) Rekli su mu: „Nikad nećeš uspeti“ – Danas Muzafer Čepeljac stoji na pobedničkom postolju
IndeksOnline pre 3 satajoš 1 povezana






