Povezane vesti

Senida priznala da je biseksualka? "Ljubav je ljubav, daj šta daš"

Senida priznala da je biseksualka? "Ljubav je ljubav, daj šta daš"

B92 26.07.2024
Pevačica Senida Hajdarpašić progovorila je o svom seksualnom opredeljenju. Ona je istakla da je "ljubav ljubav" i između redova priznala da je biseksualnog opredeljenja, odnosno da je naklonjena prema oba pola. U jednom podkastu Senida je bila… »
„Želela bih da imam ženu i decu, ako Bog da“: Senidah progovorila o svojoj biseksualnosti – „Daj šta daš“

„Želela bih da imam ženu i decu, ako Bog da“: Senidah progovorila o svojoj biseksualnosti – „Daj šta daš“

Nova 26.07.2024
: Pevačica Senida Hajdarpašić, poznatija kao Senidah, nije naklonjena samo jednom polu, već ističe da "ne gleda ko je i šta neko" ukoliko joj se dopadne. Senidah je nedavno govorila o privatnom životu i otkrila svoje želje za budućnost. „Da li… »
"Želela bih da imam ženu i decu" Senidah o svojoj biseksualnosti i najvećim željama: Ljubav je ljubav

"Želela bih da imam ženu i decu" Senidah o svojoj biseksualnosti i najvećim željama: Ljubav je ljubav

Kurir 26.07.2024
Poznata pevačica Senida Hajdarpašić (39) nije naklonjena samo jednom polu, već ističe da "ne gleda ko je i šta neko" ukoliko joj se dopadne. Senidah je nedavno otkrila svoje velike želje. - Da li bih želela ženu i decu, muža i decu...? Ako Bog… »
"Želela bih da imam ženu i decu, ako Bog da": Senidah o svojoj biseksualnosti i najvećim željama: "Ljubav je ljubav! Ja…

"Želela bih da imam ženu i decu, ako Bog da": Senidah o svojoj biseksualnosti i najvećim željama: "Ljubav je ljubav! Ja…

Blic 26.07.2024
Poznata pevačica Senida Hajdarpašić (39) nije naklonjena samo jednom polu, već ističe da "ne gleda ko je i šta neko" ukoliko joj se dopadne. Senidah je nedavno otkrila svoje velike želje. - Da li bih želela ženu i decu, muža i decu...? Ako Bog… »

Vesti dana »