Povezane vesti

„Moje ime je zloupotrebljeno, biće dobro ako ne podnesem krivične prijave“: Ceca se hitno oglasila i otkrila da je žrtva…

„Moje ime je zloupotrebljeno, biće dobro ako ne podnesem krivične prijave“: Ceca se hitno oglasila i otkrila da je žrtva…

Nova 26.07.2024
: Pevačica se hitno oglasila na društvenim mrežama. Svetlana Ceca Ražnatović se putem Instagrama obratila svim svojim obožavaocima nakon što je neko bez njenog znanja objavio lažnu informaciju da će ona održati nastup u mestu Čelinac. Kako je… »
Biće dobro ako ne podnesem krivične prijave: Ceca Ražnatović žrtva prevare - "Moje ime je zloupotrebljeno"

Biće dobro ako ne podnesem krivične prijave: Ceca Ražnatović žrtva prevare - "Moje ime je zloupotrebljeno"

Večernje novosti 26.07.2024
SVETLANA CECA RAŽNATOVIĆ obratila se svojoj publici i otkrila je da je žrtva prevare. Foto: Miloš Nadaždin Naime, kako je Ceca objasnila, iako se za sutrašnji datum najavljuje njen nastup u mestu Čelinac, njen menadžment taj termin nikada nije… »
Ceca Ražnatović: Neće biti manipulacije mojim imenom!

Ceca Ražnatović: Neće biti manipulacije mojim imenom!

Svet plus 26.07.2024
Ceca Ražnatović otkriva pravu istinu o otkazivanju nastupa u Čelincu i izražava bes zbog zloupotrebe njenog imena. Pročitajte više o njenoj izjavi i uspešnom nastupu u Kuršumliji. Ceca Ražnatović je izrazila svoj bes i nezadovoljstvo zbog… »
(Video) "biće dobro ako ne podnesem krivične prijave": Ceca Ražnatović žrtva prevare: "Moje ime je zloupotrebljeno"

(Video) "biće dobro ako ne podnesem krivične prijave": Ceca Ražnatović žrtva prevare: "Moje ime je zloupotrebljeno"

Blic 26.07.2024
Muzička zvezda Ceca Ražnatović obratila se svojoj publici i otkrila je da je žrtva prevare. Naime, kako je Ceca objasnila, iako se za sutrašnji datum najavljuje njen nastup u mestu Čelinac, njen menadžment taj termin nikada nije potvrdio. - Želim… »
Ceca se hitno oglasila: Moje ime je zloupotrebljeno, ljudi su dovedeni u zabludu, podneću krivične prijave

Ceca se hitno oglasila: Moje ime je zloupotrebljeno, ljudi su dovedeni u zabludu, podneću krivične prijave

Kurir 26.07.2024
Vest da je folk zvezdi Svetlani Ceci Ražnatović otkazan nastup na trgu Čelinac u Banja Luci, odjeknula je u medijima, a sada se oglasila i pevačica, te otkrila šta je zapravo istina. Ceca je u svom obraćanju putem društvene mreže Instagram istakla… »
"Moje ime je zloupotrebljeno, velika sramota!" Ceca se oglasila povodom lažne najave njenog koncerta u Čelincu

"Moje ime je zloupotrebljeno, velika sramota!" Ceca se oglasila povodom lažne najave njenog koncerta u Čelincu

Telegraf 26.07.2024
Preporučujemo. Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović oglasila se putem društvene mreže Instagram, a svojoj publici imala je da saopšti nešto važno. Pojavila se lažna najava za Cecin koncert u mestu Čelinac. Protiv njenog saznanja i bez… »

Vesti dana »