Povezane vesti

Sve, sve ali ovo još niste čuli: Milica i Željko Mitrović ovoliko dnevno troše novca na letovanju

Sve, sve ali ovo još niste čuli: Milica i Željko Mitrović ovoliko dnevno troše novca na letovanju

Story 27.07.2024
Milica i Željko Mitrović uživaju na letovanju u Francuskoj. Ove godine su odabrali Azurnu obalu, a privatnim avionom su stigli u Sen Trope. Mitrovići su se smeštali u ekskluzivnom odmaralištu, odakle je i sam Željko podelio sa svojim pratiocima… »
Željko Mitrović pokazao haos koji ga okružuje: "Brke nadiru!", ljudi skaču po stolovima gde on jede (video)

Željko Mitrović pokazao haos koji ga okružuje: "Brke nadiru!", ljudi skaču po stolovima gde on jede (video)

Blic 27.07.2024
Prvi čovek "Pink" televizije Željko Mitrović nalazi se sa porodicom na letovanju, odakle se oglašava u vidu video snimaka. Pokazao je kako ga okružuje haos u jednom lokalu, pa je snimio ljude koji skaču i igraju po stolovima na kojima se jede. -… »
"U tri lepe je Sve otišlo": Željko Mitrović se oglasio sa odmora: "Ne ovom mestu su me opomenuli nekoliko puta", snima se sa…

"U tri lepe je Sve otišlo": Željko Mitrović se oglasio sa odmora: "Ne ovom mestu su me opomenuli nekoliko puta", snima se sa…

Blic 26.07.2024
Vlasnik "Pink" televizije, Željko Mitrović, sa najbližima je otputovao na letovanje, i to na veoma luksuznu destinaciju. Željko se sa porodicom ovog puta odlučio za Azurnu obalu, pa je privatnim avionom odleteo za Sen Trope. U svom stilu, Željko je… »
"4 Soma evra dnevno za hotel, 3 soma troškovi na plaži": Milica Mitrović se oglasila sa odmora: "Moj muž je potpuno…

"4 Soma evra dnevno za hotel, 3 soma troškovi na plaži": Milica Mitrović se oglasila sa odmora: "Moj muž je potpuno…

Blic 26.07.2024
Prvi čovek "Pink" televizije Željko Mitrović nalazi se sa porodicom na letovanju. Njegova supruga Milica Mitrović oglasila se na društvenim mrežama i podelila video, koji je odmah pokrenuo komentare. - Ovaj moj ludi muž je potpuno odlepio, plati… »

Vesti dana »