Povezane vesti

Građani Podgorice izlaze na izbore! Oglasio se Jakov Milatović

Građani Podgorice izlaze na izbore! Oglasio se Jakov Milatović

Kurir 27.07.2024
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović raspisao je za 29. septembar izbore za odbornike u Skupštini Glavnog grada Podgorica, javlja danas RTCG, nakon što je odbornička većina u sredu je izglasala skraćenje mandata lokalnog parlamenta. “U skladu sa… »
Milatović raspisao vanredne izbore u Podgorici: Ovog datuma se biraju novi odbornici za skupštinske klupe grada

Milatović raspisao vanredne izbore u Podgorici: Ovog datuma se biraju novi odbornici za skupštinske klupe grada

Večernje novosti 27.07.2024
PREDSEDNIK Crne Gore Jakov Milatović raspisao je vanredne lokalne izbore u Podgorici za 29. septembar. SO Podgorica/printskrin Milatović je saopštio da je prilikom određivanja datuma izbora, pored zakonskih rokova, u vidu imao razloge racionalnosti i… »
Milatović raspisao izbore u Podgorici za 29. septembar

Milatović raspisao izbore u Podgorici za 29. septembar

RTV 27.07.2024
PODGORICA - Predsednik Crne Gore Jakov Milatović raspisao je izbore za odbornike u Skupštini Podgorice za 29. septembar ove godine. "U skladu sa zakonskim obavezama i utvrđenim rokovima, raspisao sam izbore za odbornike u Skupštini Glavnog grada… »
Predsednik Crne Gore raspisao izbore za odbornike Skupštine Podgorice

Predsednik Crne Gore raspisao izbore za odbornike Skupštine Podgorice

Euronews 27.07.2024
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović raspisao je izbore za odbornike u Skupštini Podgorice za 29. septembar ove godine. "U skladu sa zakonskim obavezama i utvrđenim rokovima, raspisao sam izbore za odbornike u Skupštini Glavnog grada Podgorica… »
Milatović raspisao izbore u Podgorici za 29. septembar

Milatović raspisao izbore u Podgorici za 29. septembar

B92 27.07.2024
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović raspisao je izbore za odbornike u Skupštini Podgorice za 29. septembar ove godine. "U skladu sa zakonskim obavezama i utvrđenim rokovima, raspisao sam izbore za odbornike u Skupštini Glavnog grada Podgorica… »

Vesti dana »