Povezane vesti

Sramno! Hajrizi ubio srpskog policajca, a na Kosovu ga dočekuju kao heroja! Šokantni snimci dok očekuju dolazak njegovog…

Sramno! Hajrizi ubio srpskog policajca, a na Kosovu ga dočekuju kao heroja! Šokantni snimci dok očekuju dolazak njegovog…

Kurir 27.07.2024
Albanski državljanin Faton Hajrizi, pripadnik OVK-a koji je 18. jula ubio srpskog policajca Nikolu Krsmanovića (34) u Loznici, likvidiran je 36 sati nakon toga jer je opet zapucao na pripadnike MUP-a Srbije. Njegovi istomišljenici nakon zločina u… »
"Ovo je najteže poglavlje mog života": Sestra ubijenog policajca Nikole objavila video koji kida dušu: "Težina lomi kosti i…

"Ovo je najteže poglavlje mog života": Sestra ubijenog policajca Nikole objavila video koji kida dušu: "Težina lomi kosti i…

Blic 27.07.2024
Porodica ubijenog policajca Nikole Krsmanovića iz Loznice neutešna je posle strašnog gubitka, a njegova sestra Katarina sada je na instagramu objavila potresan video snimak sahrane uz tužnu poruku. - Žao mi je što sam ovo morala postaviti ovde, ali… »
Oglasila se sestra ubijenog policajca i rasplakala Srbiju: Probudile su me vesti koje lome kosti i svaki organ

Oglasila se sestra ubijenog policajca i rasplakala Srbiju: Probudile su me vesti koje lome kosti i svaki organ

Telegraf 27.07.2024
Ona je dodala da se tragične večeri i poslednji put video sa svojom devojukom, sa kojom je planirao venčanje za septembar i kojem su se svi radovali. Sestra ubijenog policajca Nikole Krsmanovića, oglasila se na društvenim mrežama gde je objavila… »
Najteže poglavlje mog života! Sestra policajca Nikole objavila potresni video i opisala kako je ubijen: "Ubica bio spreman na…

Najteže poglavlje mog života! Sestra policajca Nikole objavila potresni video i opisala kako je ubijen: "Ubica bio spreman na…

Kurir 27.07.2024
Srpski policajac Nikola Krsmanović (34) ubijen je 18. jula dok je vršio redovnu kontrolu graničnog punkta u Loznici. Njegov ubica odbegli robijaš Faton Hajrizi, inače albanski državljanin ubio ga je sa nekoliko hitaca, dok je njegovog kolegu… »

Vesti dana »