Povezane vesti

Za ovim tetoviranim olimpijcem žene gube glavu: Adam je opčinjen ćerkom ovog bogataša, a kad čujete gde su se upoznali...

Za ovim tetoviranim olimpijcem žene gube glavu: Adam je opčinjen ćerkom ovog bogataša, a kad čujete gde su se upoznali...

Kurir 27.07.2024
Olimpijske igre u Parizu svečano su otvorene u petak uveče, a kruna višečasovnog performansa bio je nastup Selin Dion. Čini se da su sve oči bile uprte u nju, posebno jer joj je ovo bio prvi nastup nakon otkrića da ima opasnu bolesti. Nakon… »
Sve se treslo: od njih na otvaranju Olimpijskih igara, gledaoci bili u šoku: Ovo je grupa Gođira, veliki su aktivisti i imaju…

Sve se treslo: od njih na otvaranju Olimpijskih igara, gledaoci bili u šoku: Ovo je grupa Gođira, veliki su aktivisti i imaju…

Blic 27.07.2024
Sinoć su zvanično otvorene Olimpijske igre u Parizu, a domaćini su obezbedili da na ceremoniji nastupaju svetska imena. Od Lejdi Gage do neverovatne Selin Dion, sinoć je svašta moglo da se vidi i čuje u prenosu. Jedan bend je posebno oduševio, ali… »
"Tako sam srećna" Oglasila se Selin Dion posle nastupa na Olimpijskim igrama koji je rasplakao planetu: Njene reči gađaju u…

"Tako sam srećna" Oglasila se Selin Dion posle nastupa na Olimpijskim igrama koji je rasplakao planetu: Njene reči gađaju u…

Kurir 27.07.2024
Selin Dion se oglasila na društvenim mrežama nakon istorijskog nastupa kojim je sve rasplakala na otvaranju Olimpijskih igara u Parizu. "Počastvovana sam što sam nastupila na ceremoniji otvaranja Pariza 2024, i presrećna sam što sam se vratila u… »
Zbog Selin Dion su milioni sinoć plakali, a ona je svoje suze jedva zadržala: Pored teške bolesti uspela da ispiše istoriju

Zbog Selin Dion su milioni sinoć plakali, a ona je svoje suze jedva zadržala: Pored teške bolesti uspela da ispiše istoriju

Kurir 27.07.2024
Oni koji su sinoć do kraja ostali kraj malih ekrana mogli su da vide i čuju legendarnu Selin Dion, koja je zapevala kraj Ajfelovog tornja prvi put posle četiri godine. Poslednji put je pevačica nastupila uživo u julu 2019. u Londonu, a nakon toga to… »

Vesti dana »