Povezane vesti

„Više nisam solo igračica“: Jelena Rozga našla dečka, kratkim komentarom sve potvrdila

„Više nisam solo igračica“: Jelena Rozga našla dečka, kratkim komentarom sve potvrdila

Nova 27.07.2024
: Pevačica Jelena Rozga nedavno je objavila pesmu “Lavica” za koju je snimila i spot, a numera je za kratko vreme osvojila srca nežnijeg pola. Jelena Rozga jedna je od najvoljenijih pevačica u regionu, a sada je progovorila o svom novom singlu, ali… »
"Više nisam solo!" Jelena Rozga našla dečka, otkrila sve detalje privatnog života: Razmažena sam kad mi se to može!

"Više nisam solo!" Jelena Rozga našla dečka, otkrila sve detalje privatnog života: Razmažena sam kad mi se to može!

Kurir 27.07.2024
Pevačica Jelena Rozga, svoju privatnost ljubomorno čuva od očiju javnosti, ali sada je naspravila presedan, te otkila da ima jaču polovinu. - Verovala sam u uspeh pesme “Lavica”. Nismo baš mesecima razmišljali kakvu ćemo pesmu uraditi jer… »
"Više nisam solo igračica": Jelena Rozga našla dečka, otkrila detalje privatnog života: "Nikad se nisam borila za…

"Više nisam solo igračica": Jelena Rozga našla dečka, otkrila detalje privatnog života: "Nikad se nisam borila za…

Blic 27.07.2024
Pevačica Jelena Rozga nedavno je objavila pesmu “Lavica” za koju je snimila i spot, a numera je za kratko vreme osvojila srca nežnijeg pola. - Verovala sam u uspeh pesme “Lavica”. Nismo baš mesecima razmišljali kakvu ćemo pesmu uraditi jer… »

Vesti dana »