Povezane vesti
Vučević: Neće biti nikakvih neplanskih otvaranja rudnika u Srbiji
Politika 27.07.2024
Predsednik Vlade Miloš Vučević izjavio je danas nakon obilaska manastira Žiča da neće biti nikakvih neplanskih otvaranja rudnika u Srbiji i objasnio je da to što neka kompanija dobije istraživačko pravo je godinama udaljeno od eksploatacije i eventualnog… »
Vučević: "Neće biti nikakvog neplanskog otvaranja rudnika"
Telegraf 27.07.2024
Niko ne donosi odluku sam za sebe i niko ne radi protiv svoje države, istakao je premijer. Predsednik Vlade Miloš Vučević izjavio je danas nakon obilaska manastira Žiča da neće biti nikakvih neplanskih otvaranja rudnika u Srbiji i objasnio je da to što… »
Vučević: Neće biti nikakvih neplanskih otvaranja rudnika u Srbiji
Sputnik 27.07.2024
Predsednik Vlade Miloš Vučević izjavio je danas nakon obilaska manastira Žiča da neće biti nikakvih neplanskih otvaranja rudnika u Srbiji i objasnio da je to što neka kompanija dobije istraživačko pravo godinama udaljeno od eksploatacije i eventualnog… »
Vesti dana »

Igor Popović: Ne povlačim svoje reči o OVK, nema nikakvog sporazuma sa Kurtijevim pravosuđem
Telegraf pre 15 minutajoš 32 povezane

Napadnuti fotoreporteri tokom uklanjana spomenika Pavlu Đurišiću: Otimali im opremu, vređali, i pretili ubistvom
Blic pre 26 minutajoš 25 povezanih

Nije samo Ukrajina u igri: Razni scenariji za sastanak Putina i Trampa, pominju se neki "nemogući" ustupci
Euronews pre 2 satajoš 25 povezanih

Evropska unija izvan igre: Nemaju ni snage ni para, a hoće da vladaju svetom
Sputnik pre 35 minutajoš 44 povezane