Povezane vesti

Milojević: Moramo malo da se zapitamo, ne sviđa mi se odnos pojedinih igrača

Milojević: Moramo malo da se zapitamo, ne sviđa mi se odnos pojedinih igrača

Sportski žurnal 27.07.2024
Za celokupno vreme provedeno u Zvezdi, ne znam da li smo odigrali ovakvu utakmicu, bezvoljnu i bezidejnu, bez rizika. Crvena zvezda i Mladost iz Lučana su podelili plen (2:2) u utakmici drugog kola Super lige. Utiske nakon meča je izneo šef stručnog… »
Zaustavili Zvezdu na Marakani - Joksimović: Nisam u potpunosti zadovoljan

Zaustavili Zvezdu na Marakani - Joksimović: Nisam u potpunosti zadovoljan

Sportski žurnal 27.07.2024
Šampion je u Beogradu gubio 0:2 od Mladosti, na kraju je sa igračem više izjednačio. Trener Mladosti Dejan Joksimović posle remija (2:2) sa Crvenom zvezdom u Beogradu rečit... - Da mi je neko ponudio ovaj rezultat pre meča, verovatno bih ga… »
Zvezda sa igračem više do dva gola i boda u samom finišu (video)

Zvezda sa igračem više do dva gola i boda u samom finišu (video)

Sportski žurnal 27.07.2024
Mladost je od 68. minuta bila bez isključenog Uroša Ljubomirca, probao je da ispravi sopstvenu grešku, pa je dobio crveni karton. CRVENA ZVEZDA – MLADOST 2:2 (0:2) Beograd - Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: 11.447. Sudija: Milan Ilić. Žuti… »
Stanojević: Kontrolisali smo utakmicu, prelep ambijent

Stanojević: Kontrolisali smo utakmicu, prelep ambijent

Politika 27.07.2024
UB – Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je posle pobede nad Jedinstvom (4:0) da je njegova ekipa bila fokusirana i da je kontrolisala utakmicu i istakao da je ambijent na stadionu u Ubu bio prelep. "Bili smo fokusirani od prvog… »
Milojević: Moramo malo da se zapitamo, ne sviđa mi se odnos pojedinih igrača

Milojević: Moramo malo da se zapitamo, ne sviđa mi se odnos pojedinih igrača

Politika 27.07.2024
Moramo malo da se zapitamo, ne sviđa mi se odnos pojedinih igrača, rekao je trener Crvene zvezde Vladan Milojević posle remija kod kuće protiv lučanske Mladosti (2:2) u meču drugog kola Superlige Srbije. "Vi kad hoćete, obično to onda neće. Prvo… »
Fudbaleri Crvene zvezde gubili 0:2 pa odigrali nerešeno protiv lučanske Mladosti

Fudbaleri Crvene zvezde gubili 0:2 pa odigrali nerešeno protiv lučanske Mladosti

Politika 27.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su kao domaćini nerešeno protiv lučanske Mladosti 2:2 u meču drugog kola Superlige Srbije. U prvom poluvremenu Crvena zvezda je ređala šanse i nije ih koristila, a Mladost je postizala golove. Ibrahim Ndiaje je… »
Stanojević posle remija šampiona: Nije nam samo Zvezda rival, Vojvodina je opasna, tsc takođe

Stanojević posle remija šampiona: Nije nam samo Zvezda rival, Vojvodina je opasna, tsc takođe

Sportski žurnal 27.07.2024
Ovo arhiviramo, idemo dalje. Potreban nam je kontinuitet - naveo je trener Partizana posle pobede u Ubu 4:0. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je posle pobede nad Jedinstvom (4:0) da je njegova ekipa bila fokusirana i da je… »
Mladost imala 0:2 do 85. minuta, Zvezda izvukla bod!

Mladost imala 0:2 do 85. minuta, Zvezda izvukla bod!

Sportske.net 27.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde i Mladosti iz Lučana remizirali su rezultatom 2:2, u drugom kolu Super lige Srbije. Strelci za ekipu Dejana Joksimovića bili su Ibrahima Endiaje u 19. i Nikola Ćirković u 38. minutu, delovalo je da će Mladost pobediti, ali su… »
TVITOVI - Ko je Zvezdin zaboravljeni glavni "šraf" i da li je Puma pojačanje?

TVITOVI - Ko je Zvezdin zaboravljeni glavni "šraf" i da li je Puma pojačanje?

Sportske.net 27.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde su napravili kiks već u drugom kolu Super lige Srbije i odigrali 2:2 protiv Mladosti iz Lučana na svom stadionu. S obzirom na to da je šampion Srbije gubio 0:2 do 85. minuta, može se reći da se spasio poraza, ali ovakav ishod… »
Marko Nikolić ubedljiv protiv Saše Ilića

Marko Nikolić ubedljiv protiv Saše Ilića

Sportske.net 27.07.2024
Drugo kolo ruske Premijer lige donelo nam je duel između Nižnjeg Novgoroda i CSKA iz Moskve, klubova koje vode srpski treneri Saša Ilić i Marko Nikolić. Nikolić je Iliću bio trener u Partizanu, a danas je njegov CSKA slavio na gostovanju rezultatom… »
Duarte spasao Zvezdu poraza, Lučanci odneli bod!

Duarte spasao Zvezdu poraza, Lučanci odneli bod!

Sport klub 27.07.2024
Crvena zvezda se zahvaljujući strelcu i asistentu Brunu Duarteu spasila prvog poraza na domaćem terenu u prvenstvenim utakmicama od aprila 2017. godine. Lučanska Mladost je odnela bod sa najvećeg srpskog stadiona (2:2) i dodatno ogolila probleme koji… »
Milojević besan: "Ne može da se igra ovako, ima igrača koji jedva čekaju..."

Milojević besan: "Ne može da se igra ovako, ima igrača koji jedva čekaju..."

Sportske.net 27.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde su napravili kiks već u drugom kolu Super lige Srbije i odigrali 2:2 protiv Mladosti iz Lučana na svom stadionu. Šampion Srbije se spasio poraza, gubio je 0:2 do 85. minuta, ali je od 68. imao igrača više, pa niko u… »
Trener Mladosti: "S obzirom na sva dešavanja na terenu... Zadovoljan sam!"

Trener Mladosti: "S obzirom na sva dešavanja na terenu... Zadovoljan sam!"

Sportske.net 27.07.2024
Malo je nedostajalo lučanskoj Mladosti da prekine svetski rekord Crvene zvezde i nanese joj prvi ligaški poraz na Marakani još od 2017. godine. Vodili su gosti 0:2 do 85. minuta, ali nisu uspeli, ali je na kraju utakmice drugog kola Super lige Srbije… »
Zvezda se provukla protiv Mladosti: Gol u nadoknadi i crveni karton Ljubomirca doneli crveno-belima bod! (video)

Zvezda se provukla protiv Mladosti: Gol u nadoknadi i crveni karton Ljubomirca doneli crveno-belima bod! (video)

Hot sport 27.07.2024
Na kraju pobela bodova Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Mladost iz Lučana u 2. kolu Superlige Srbije. Meč je završen pobelom bodova (2:2), iako su gosti na poluvremenu imali plus od dva gola. Odličan meč gledali smo na Marakani. Iskusna ekipa… »
Milojević besan: Ne možete ovako da igrate, ne treba ni da komentarišem prvo poluvreme!

Milojević besan: Ne možete ovako da igrate, ne treba ni da komentarišem prvo poluvreme!

Hot sport 27.07.2024
Nije zadovoljan Milojević izdanjem svojim momaka Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Mladost iz Lučana u 2. kolu Superlige Srbije. Meč je završen pobelom bodova (2:2), iako su gosti na poluvremenu imali plus od dva gola. Nakon utakmice trener Zvezde… »
Zvezda gubila do 85. minuta, pa izvukla bod!

Zvezda gubila do 85. minuta, pa izvukla bod!

B92 27.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su rezultatom 2:2 sa ekipom Mladosti iz Lučana u meču 2. kola Superlige Srbije. Dva tima su imala različite početke nove sezone protiv novajlija. Crveno-beli su lako savladali Jedinstvo sa Uba (4:0), dok je OFK… »
Partizan zaboravio Dinamo i pregazio Jedinstvo na Ubu

Partizan zaboravio Dinamo i pregazio Jedinstvo na Ubu

B92 27.07.2024
Fudbaleri Partizan zadržali su maksimalni učinak u novoj sezoni Superlige Srbije, jer su slavili na meču protiv Jedinstva rezultatom 4:0. Za Partizan su na ovom meču pogađali Natho u trećem sa bele tačke, potom Nemanja Trifunović u 28, da bi u… »
Zvezdin niz bez poraza živi: Tandem Duarte-Endiaj za bod i spas protiv Mladosti

Zvezdin niz bez poraza živi: Tandem Duarte-Endiaj za bod i spas protiv Mladosti

Euronews 27.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde su odigrali nerešeno protiv lučanske Mladosti 2:2 (0:2) u drugom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije. Aktuelni šampion je tako nastavio niz nepobedivosti na stadionu "Rajko Mitić" kada je u pitanju nacionalno prvenstvo. Klub iz… »
Milojević besan: "Ima igrača koji jedva čekaju..."

Milojević besan: "Ima igrača koji jedva čekaju..."

B92 27.07.2024
Vladan Milojević, trener Crvene zvezde, nije bio zadovoljan posle remija njegove ekipe u drugom kolu Superlige protiv Mladosti (2:2). Zvezda je protiv gostiju iz Lučana gubila sve do 85. minuta, ali je na kraju uspela da izvuče bod. Za Milojevića… »
Duarte spasao crvenu zvezdu poraza: Lučanci odneli bod!

Duarte spasao crvenu zvezdu poraza: Lučanci odneli bod!

Dnevnik 27.07.2024
Crvena zvezda se zahvaljujući strelcu i asistentu Brunu Duarteu spasila prvog poraza na domaćem terenu u prvenstvenim utakmicama od aprila 2017. godine. Lučanska Mladost je odnela bod sa najvećeg srpskog stadiona (2:2) i dodatno ogolila probleme koji… »
Milojević: Da se zapitamo, moja odgovornost najveća!

Milojević: Da se zapitamo, moja odgovornost najveća!

Sport klub 27.07.2024
Vladan Milojević, šef stručnog štaba Crvene zvezde, bio je samokritičan posle remija sa lučanskom Mladošću (2:2). „Prvo poluvreme ne bih komentarisao…Rekao sam da je moja najveća odgovornost, ja sam birao ekipu i spremao. Očigledno je da… »
Zvezda se u završnici spasla poraza: Neverovatan meč protiv Mladosti

Zvezda se u završnici spasla poraza: Neverovatan meč protiv Mladosti

Večernje novosti 27.07.2024
FUDBALERI Crvene zvezde uspeli su sa igračem više da se spasu poraza od Mladosti iz Lučana u zaustavnom vremenu, iako su gosti imali prednost od 2:0 na kraju je meč podelom bodova 2:2. FOTO: FK Crvena zvezda Igrala je Crvena zvezda bez Mirka Ivanića… »
"Ne znam šta da kažem, ne može ovako": Vladan Milojević razočaran igrom Zvezde protiv Mladosti

"Ne znam šta da kažem, ne može ovako": Vladan Milojević razočaran igrom Zvezde protiv Mladosti

Večernje novosti 27.07.2024
FUDBALERI Crvene zvezde uspeli su da dođu do boda protiv Mladosti iz Lučana i to golom u zaustavnom vremenu. Trener domaćina Vladan Milojević izneo je svoje impresije nakon meča. FOTO: FK Crvena zvezda - Nemam šta da kažem. Ne možete da igrate… »
(Poluvreme) šta se ovo dešava na Marakani: Mladost ima dva gola prednosti, Zvezda ne liči na sebe! (video)

(Poluvreme) šta se ovo dešava na Marakani: Mladost ima dva gola prednosti, Zvezda ne liči na sebe! (video)

Hot sport 27.07.2024
Potpuno neočekivan rezulat na pauzi Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Mladost iz Lučana u 2. kolu Superlige Srbije. Nakon 45. minuta fudbala na Marakani, gosti vode sa 2:0. Prvi pogodak postigao je Ibrahim Mame Endijae, nakon sjajne akcije Lučanaca… »
Šok na Marakani: VAR pokušao da „spase“ Zvezdu, ali je gol Endijaea priznat – Mladost vodi! (video)

Šok na Marakani: VAR pokušao da „spase“ Zvezdu, ali je gol Endijaea priznat – Mladost vodi! (video)

Hot sport 27.07.2024
Loš početak Zvezde na svom stadionu Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Mladost iz Lučana u 2. kolu Superlige Srbije. Nakon nešto više od 25. minuta fudbala na Marakani, gosti vode sa 1:0. Pogodak je postigao Ibrahim Mame Endijae, nakon sjajne… »
UŽIVO - Mladost šokirala Zvezdu i vodi na Marakani!

UŽIVO - Mladost šokirala Zvezdu i vodi na Marakani!

Sportske.net 27.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde i Mladosti igraju u Beogradu utakmicu drugog kola Super lige Srbije, a gosti iz Lučana šokantno vode sa 0:1 od 21. minuta. Strelac je bio Ibrahima Endiaje. On je golom krunisao sjajnu tranziciju Mladosti i zatresao mrežu Marka… »
Nikolić nadigrao Sašu Ilića, prvenac Milana Majstorovića

Nikolić nadigrao Sašu Ilića, prvenac Milana Majstorovića

Sport klub 27.07.2024
Prva pobeda Moskovljana, ekipa Saše Ilića ostala bez osvojenog boda. U prvom meču subotnjeg programa drugog kola ruske Premijer lige viđen je okršaj srpskih trenera, Saše Ilića i Marka Nikolića. Iznenađenja nije bilo, ubedljivo je slavio… »
SASTAVI - Milojević zamenio reprezentativne štopere

SASTAVI - Milojević zamenio reprezentativne štopere

Sportske.net 27.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde će večeras od 20 sati na svom stadionu "Rajko Mitić" dočekati lučansku Mladost, u drugom kolu Super lige Srbije. U prvom kolu Zvezda je kao domaćin pobedila Jedinstvo iz Uba sa 4:0, dok je Mladost na svom terenu poražena od… »
Nikolićev tim ubedljiv protiv ekipe Saše Ilića VIDEO

Nikolićev tim ubedljiv protiv ekipe Saše Ilića VIDEO

B92 27.07.2024
Fudbaleri CSKA iz Moskve u drugom kolu ostvarili su svoju prvu pobedu u novoj sezoni ruske Premijer lige. Oni su na svom terenu bili bolji od ekipe Nižnjeg Novgoroda koji sa klupe nekadašnji kapiten Partizana Saša Ilić rezultatom 3:0. Loš start… »
Besplatno za decu do 14 godina na utakmici Zvezde i Mladosti

Besplatno za decu do 14 godina na utakmici Zvezde i Mladosti

B92 27.07.2024
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je da će ulaz na sutrašnju utakmicu protiv Mladosti iz Lučana u drugom kolu Superlige Srbije biti besplatan za decu do 14 godina. "Svi zvezdaši uzrasta do 14 godina će imati priliku da potpuno besplatno bodre… »
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević pred duel sa lučancima: Mladost je iskusna i kvalitetna ekipa, mogu da nam naprave…

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević pred duel sa lučancima: Mladost je iskusna i kvalitetna ekipa, mogu da nam naprave…

Dnevnik 27.07.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je da je Mladost iskusna i kvalitetna ekipa koja njegovom timu može da napravi problem. Zvezda će danas od 20 časova dočekati na svom terenu Mladost iz Lučana u drugom kolu Superlige Srbije… »
Zvezda sa Delijama lakše do bodova protiv Mladosti (20, sastavi)

Zvezda sa Delijama lakše do bodova protiv Mladosti (20, sastavi)

Sportski žurnal 27.07.2024
Vladan Milojević, šef stručnog štaba Crvene zvezde, hvali večerašnjeg rivala Mladost. Crvenu zvezdu posle premijernog trijumfa nad debitantom u elitnom rangu Jedinstvom (4:0), očekuje okršaj sa lučanskom Mladosti (20 časova). Bez obzira na… »

Vesti dana »