Povezane vesti

Sara Ćirković neutešna zbog nepravde u Parizu: "Sudije mi oduzele san!"

Sara Ćirković neutešna zbog nepravde u Parizu: "Sudije mi oduzele san!"

Sportske.net 28.07.2024
Reprezentativka Srbije u boksu Sara Ćirković nije uspela da se plasira u drugo kolo u kategoriji do 54 kilograma na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je izgubila od Tajlanđanke Jutamas Jitpong 1:4. Ćirković je prvi put učestvovala na Olimpijskim… »
Sara Ćirković: Sudije nisu bile fer, uskratile su mi mogućnost da ostvarim san

Sara Ćirković: Sudije nisu bile fer, uskratile su mi mogućnost da ostvarim san

Sportski žurnal 28.07.2024
”Ne mogu rečima opisati koliko sam razočarana i koliko mi je teško. Prosto ne mogu da verujem da sam izgubila na startu Olimpijskih igara”. Evropska šampionka u boksu Sara Ćirković ocenila je danas, posle eliminacije sa Olimpijskih igara u prvom… »
FOTO Sara Ćirković žestoko udarila na sudije i poslala emotivnu poruku nakon eliminacije sa OI: „Uskratili su mi…

FOTO Sara Ćirković žestoko udarila na sudije i poslala emotivnu poruku nakon eliminacije sa OI: „Uskratili su mi…

Nova 28.07.2024
: Srpska bokserka Sara Ćirković poražena je u prvoj rundi Olimpijskih Igara u Parizu od Tajlanđanke Jutamas Itpong. Po mišljenju mnogih, Sara je u tom meču trebalo da bude pobednica, ali su sudije mislile drugačije. Posle eliminacije iz Pariza… »
Sara Ćirković: Sudije su me oštetile i uskratile za san

Sara Ćirković: Sudije su me oštetile i uskratile za san

Sport klub 28.07.2024
Sara Ćirković, osvajačica Evropskog prvenstva u Beogradu prošlog aprila, eliminisana je u prvom kolu olimpijskog turnira u kategoriji do 54 kg u subotu. Svi su ovde: Raspored i rezultati srpskih sportista u Parizu Njen poraz na olimpijskom debiju… »
Srpska bokserka Sara Ćirković okrivila sudije za poraz na OI: "Oštetili su me i uskratili mogućnost da ostvarim svoj san"

Srpska bokserka Sara Ćirković okrivila sudije za poraz na OI: "Oštetili su me i uskratili mogućnost da ostvarim svoj san"

Dnevnik 28.07.2024
Srpska bokserka Sara Ćirković okrivila je sudije za poraz na startu Olimpijskih igara. Ćirkovićeva je u prvom kolu bokserskog turnira izgubila od Tajlanđanke Jutmas Jitpong, posle odluke sudija, rezultatom 4:1. Nakon neočekivanog ispadanja prvi se… »
Sara Ćirković nezadovoljna odlukom sudija: „Nažalost sudije nisu bile fer“ (foto)

Sara Ćirković nezadovoljna odlukom sudija: „Nažalost sudije nisu bile fer“ (foto)

Hot sport 28.07.2024
Biće još prilika za mladu Saru Sara Ćirković je eliminisana u prvom kolu bokserskog turnira na Olimpijskim igrama u Parizu, nakon što je sudije odlučile u korist Tajlanđanke Jutmas Jitpong, sa rezultatom 4:1. Dan kasnije, dvadesetogodišnja… »
Srpkinja zagrmela: "Oštetili su me i uskratili mogućnost da ostvarim svoj san"

Srpkinja zagrmela: "Oštetili su me i uskratili mogućnost da ostvarim svoj san"

B92 28.07.2024
Srpska bokserka Sara Ćirković okrivila je sudije za poraz na startu Olimpijskih igara. Ćirkovićeva je u prvom kolu bokserskog turnira izgubila od Tajlanđanke Jutmas Jitpong, posle odluke sudija, rezultatom 4:1. Nakon neočekivanog ispadanja prvi se… »
"Sudije nisu bile fer, uskratili su mogućnost da ostvarim svoj san" Reprezentativka Srbije zagrmela posle eliminacije sa OI!

"Sudije nisu bile fer, uskratili su mogućnost da ostvarim svoj san" Reprezentativka Srbije zagrmela posle eliminacije sa OI!

Kurir 28.07.2024
Reprezentativka Srbije u boksu Sara Ćirković nije uspela da se plasira u drugo kolo u kategoriji do 54 kilograma na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je izgubila od Tajlanđanke Jutamas Jitpong 1:4. Mirko Ždralo, trener srpske bokserke, bio je… »
Srpska bokserka Sara Ćirković očajna: "Sudije su mi uskratile mogućnost da ostvarim san!"

Srpska bokserka Sara Ćirković očajna: "Sudije su mi uskratile mogućnost da ostvarim san!"

Večernje novosti 28.07.2024
Srpska bokserka Sara Ćirković poražena je u prvom kolu Olimpijskih igara, a sada se oglasila na društvenoj mreži "Instagram" i oštro uradila na sudije. FOTO: AP/Tanjug Ona je rekla da je razočarana jer smatra da sudije nisu bile fer. - Moje… »
Trener Sare Ćirković ljut posle poraza srpske bokserke: Možda sam pristrasan, ali sudije su pogrešile

Trener Sare Ćirković ljut posle poraza srpske bokserke: Možda sam pristrasan, ali sudije su pogrešile

Danas 27.07.2024
Mirko Ždralo, trener Sare Ćirković, optužio je sudije za eliminaciju srpske bokserke sa Olimpijskih igara u Parizu. Ćirković je u svom prvom meču na Igrama u Parizu izgubila od Tajlanđanke Jutames Itpong. „Nažalost, sudije su odlučile da nismo… »

Vesti dana »