Povezane vesti

Snažna poruke predsednika Vučića: Mi smo slobodarski narod koji je uvek, više od svega, cenio i ginuo za svoju slobodu

Snažna poruke predsednika Vučića: Mi smo slobodarski narod koji je uvek, više od svega, cenio i ginuo za svoju slobodu

Kurir 28.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upravo se oglasio na svom zvaničnom Instagram nalogu i uputio jasnu poruku da Srbija nije ničiji pion. - Svako ko prati šta radi Srbija, jasno mu je da mi nismo ničiji pioni, ni ruski, ni američki, niti bilo čiji… »
Da Još više verujemo u sebe Predsednik Vučić: Još jedna nedelja u kojoj smo napravili važan korak ka boljoj budućnosti…

Da Još više verujemo u sebe Predsednik Vučić: Još jedna nedelja u kojoj smo napravili važan korak ka boljoj budućnosti…

Kurir 28.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sumirao je nedelju na izmaku, tokom koje je, između ostalog, prisustvovao pokretanju proizvodne linije "Stelantisa" u Kragujevcu, potom i svečanoj ceremoniji polaganja kamena temeljca za izgradnju nove fabrike… »
Pobediće Srbija! Vučić: Još jedna nedelja u kojoj smo napravili važan korak ka boljoj budućnosti naših građana

Pobediće Srbija! Vučić: Još jedna nedelja u kojoj smo napravili važan korak ka boljoj budućnosti naših građana

Telegraf 28.07.2024
Za svaki dalji napredak potrebno je da još više verujemo u sebe i svoje snage, kao i u to da možemo sebe da menjamo. Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, na buducnostsrbijeav, osvrnuo se na uspehe koji su postignuti ove nedelje u kojoj je napravljen… »

Vesti dana »