Povezane vesti

Ljiljana Smajlović: Kad opozicija Vučića naziva Hitlerom, to za neke može da bude poziv na ubistvo Vučića

Ljiljana Smajlović: Kad opozicija Vučića naziva Hitlerom, to za neke može da bude poziv na ubistvo Vučića

Politika 28.07.2024
Ljiljana Smajlović, novinarka: „U slučaju Vučića, mi smo imali priče o mogućem atentatu na njega o to je izazivalo gromoglasan smeh u opoziciji, govorili su da je folirant koji od sebe pravi žrtvu. Mislim da u našoj političkoj klimi predsednik… »
Ljiljana Smajlović: Sličnost između hajke na Trampa i Vučića je očigledna

Ljiljana Smajlović: Sličnost između hajke na Trampa i Vučića je očigledna

Politika 28.07.2024
Ljiljana Smajlović - novinarka: "Paralela između hajke i targetiranja Donalda Trampa i Aleksandra Vučića je toliko očigledna. U Americi je bila tradicija sve ove godine da sve koji ti se ne sviđaju nazivaš Hitlerom, a kod nas se to ime nije… »
Smajlović: Kad opozicija Vučića naziva Hitlerom, to za neke može da bude poziv na ubistvo Vučića VIDEO

Smajlović: Kad opozicija Vučića naziva Hitlerom, to za neke može da bude poziv na ubistvo Vučića VIDEO

B92 28.07.2024
Novinarka Ljiljana Smajlović ukazala je na opasnosti postupaka pojedinih opzicionara koji predsednika Srbije Aleksandra Vučića nazivaju "Hitlerom". "U slučaju Vučića, mi smo imali priče o mogućem atentatu na njega o to je izazivalo gromoglasan… »
Očigledna paralela između hajke na Trampa i napada na Vučića: Smajlović o opasnom potezanju "Hitlera" u političkim…

Očigledna paralela između hajke na Trampa i napada na Vučića: Smajlović o opasnom potezanju "Hitlera" u političkim…

Kurir 28.07.2024
Novinarka Ljiljana Smajlović govorila je juče o satanizaciji predsednika Aleksandra Vučića, a na pitanje da li postoji paralela između medijskih napada na Donalda Trampa i predsednika Srbije, ona kaže da je ta vrsta paralele očigledna. - U Americi… »

Vesti dana »