Povezane vesti

Skandal u Parizu: Ispao najbolji na svetu, pa napao sudije – uništili su mi život! (video)

Skandal u Parizu: Ispao najbolji na svetu, pa napao sudije – uništili su mi život! (video)

Hot sport 29.07.2024
Izvikao se Gruzin na sudiju i rešio da završi karijeru Gruzin Sandro Bazadze, vodeći svetski mačevalac, doživeo je šokantan poraz u osmini finala Olimpijskih igara, da bi nakon meča izazvao pravi skandal. U neizvesnom meču, Egipćanin Mohamed Amer… »
Skandal na OI! Najbolji na svetu izgubio, pa izazvao haos: "Uništili ste mi život!" VIDEO

Skandal na OI! Najbolji na svetu izgubio, pa izazvao haos: "Uništili ste mi život!" VIDEO

B92 29.07.2024
Najbolji mačevalac na svetu Gruzin Sandro Bazadze je ispao u osmini finala na Olimpijskim igrama i izazvao pometnju. Bolji od Bazadzea je bio Epigćanin Mohamed Amer sa 15:14, ali sam finiš duela je privukao veliku pažnju jer su obojica bili ubeđeni u… »
"Uništili ste mi život, trenirao sam za ovo 21 godinu": Najbolji na svetu izazvao skandal na OI

"Uništili ste mi život, trenirao sam za ovo 21 godinu": Najbolji na svetu izazvao skandal na OI

Telegraf 29.07.2024
Smatra da ga je sutkinja oštetila. Gruzijski mačevalac Sandro Bazadze, inače trenutno najbolji na svetu u ovom sportu, izazvao je u subotu skandal na Olimpijskim igrama - nakon što je ispao u osmini finala! Bazadze je izgubio od Mohameda Amera iz… »

Vesti dana »