Povezane vesti

Lepa Lukić ima 2 datuma rođenja a: evo koje je pevačici pravo ime i prezime: "u selu su me tako prijavili"

Lepa Lukić ima 2 datuma rođenja a: evo koje je pevačici pravo ime i prezime: "u selu su me tako prijavili"

Blic 29.07.2024
Lepa Lukić, poznata pevačica, izjavila je da postoji nesporazum oko datuma njenog rođenja. Iako je sigurno da je rođena u januaru, datum je ostao nejasan - da li je to 13. ili 16. januar. Lukić tvrdi jedno, ali dokumenti pokazuju drugačije. Ova… »
Lepa Lukić ima dva rođendana: A ovo joj je pravo ime i prezime! (foto)

Lepa Lukić ima dva rođendana: A ovo joj je pravo ime i prezime! (foto)

Večernje novosti 29.07.2024
PEVAČICA Lepa Lukić jednom prilikom je priznala da ima zabunu oko dana svog rođenja. Foto: D. Milovanović Ono što je sigurno jeste da je rođena u januaru, a da li je to 13. ili 16. ostalo je nerazjašnjeno jer ona tvrdi jedno, a papiri drugo. Foto… »
Lepa Lukić ima 2 datuma rođenja: Ovaj detalj mnogi ne znaju, ali ni njeno pravo ime i prezime! Evo koliko pevačica ima…

Lepa Lukić ima 2 datuma rođenja: Ovaj detalj mnogi ne znaju, ali ni njeno pravo ime i prezime! Evo koliko pevačica ima…

Kurir 29.07.2024
Lepa Lukić jednom prilikom je priznala da ima zabunu oko dana svog rođenja. Ono što je sigurno jeste da je rođena u januaru, a da li je to 13. ili 16. ostalo je nerazjašnjeno jer ona tvrdi jedno a papiri drugo. "Majka mi je rekla da sam rođena 13… »

Vesti dana »