Povezane vesti

Đoković pobedio Nadala za osminu finala olimpijskog turnira

Đoković pobedio Nadala za osminu finala olimpijskog turnira

Glas Amerike 29.07.2024
Prvi nosilac olimpijskog teniskog turnira Novak Đoković plasirao se u osminu finala, pošto je u drugom kolu pobedio Rafaela Nadala sa 2:0 u setovima (6:1, 6:4). U prvom setu Đoković, drugoplasirani teniser na ATP listi, poveo je sa 5:0. Nadal je… »
FOTO Đokoviću smeštaju prljavu igru, Novakov najveći mrzitelj još jednom udario bezobrazno ispod pojasa

FOTO Đokoviću smeštaju prljavu igru, Novakov najveći mrzitelj još jednom udario bezobrazno ispod pojasa

Nova 29.07.2024
: Ben Rotenberg, poznati američki novinar i zlonamerni kritičar Novaka Đokovića, još jednom je udario na srpskog tenisera. Ovog puta Ben Rotenberg je to uradio na potpuno bizaran način i bez ikakve potrebe i to na dan kada je Đoković pobedio… »
Hrvatica prošla u 1/8 finala teniskog turnira na OI: Igrala polufinale Vimbldona, ali sada ide ono najteže

Hrvatica prošla u 1/8 finala teniskog turnira na OI: Igrala polufinale Vimbldona, ali sada ide ono najteže

Telegraf 29.07.2024
Najverovatnije je čeka Koko Gof. Hrvatska teniserka, Donna Vekić plasirala se u osminu finala Olimpijskih igara, pošto je savladala Bjanku Andresku iz Kanade u dva seta prilično rutinski - 6:3, 6:4. Meč jeste potrajao dosta dugo, čitava dva sata… »
Javio se Ben Rotenberg u momentu kada se Rafael Nadal vraćao protiv Đokovića na Olimpijskim igrama

Javio se Ben Rotenberg u momentu kada se Rafael Nadal vraćao protiv Đokovića na Olimpijskim igrama

Telegraf 29.07.2024
Morao je da "pecne" Čuveni novinar, Ben Rotenberg odlučio je da se oglasi za vreme trajanja meča između Novaka Đokovića i Rafaela Nadala na Olimpijskim igrama i očigledno je tačno procenio trenutak kada to da uradi. Dominirao je Srbin, imao je… »
Novak Đoković saznao novog rivala u pohodu na zlato: Nemac ponizio Italijana na Olimpijskim igrama

Novak Đoković saznao novog rivala u pohodu na zlato: Nemac ponizio Italijana na Olimpijskim igrama

Telegraf 29.07.2024
Neočekivano lako je rešio treći set u svoju korist. Nemački teniser Dominik Kepfer prošao je u osminu finala Olimpijskih igara pošto je u tri seta porazio Matea Arnaldija u drugoj rundi 3:6, 6:2, 6:1. Trenutno 70. na listi je tako zakazao okršaj… »
Đoković: Nadam se meču sa Alkarasom, to znači zagarantovanu srebrnu medalju

Đoković: Nadam se meču sa Alkarasom, to znači zagarantovanu srebrnu medalju

Sportski žurnal 29.07.2024
Predivno je imati kraj sebe sina, kćerku i suprugu. Deca su dovoljno zrela da shvate šta se događa, da razumeju momenat u istoriji sporta koji se trenutno dešava i kroz koji prolazi njihov otac. Nadam se da su ponosni na tatu. Novak Đoković je do… »
Đoković posle pobede protiv Nadala: Moralo je malo da se zakomplikuje

Đoković posle pobede protiv Nadala: Moralo je malo da se zakomplikuje

Politika 29.07.2024
PARIZ - Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je zadovoljan pobedom protiv Španca Rafaela Nadala na Olimpijskim igrama u Parizu i dodao da je osim četiri gema u drugom setu odigrao savršen meč. Đoković je danas u drugom kolu OI savladao… »
Đoković pobedio Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu

Đoković pobedio Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu

Politika 29.07.2024
PARIZ - Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Olimpijskih igara u Parizu, pošto je danas u drugom kolu pobedio Španca Rafaela Nadala 6:1, 6:4. Meč je trajao jedan sat i 44 minuta, a odigran je na terenu Filip Šatrije na Rolan… »
Nadal o budućnosti odlučuje posle Igara

Nadal o budućnosti odlučuje posle Igara

Sportski žurnal 29.07.2024
Nadal nastavlja takmičenje na OI u dublu sa svojim mladim sunarodnikom Karlosom Alkarasom. Španski teniser Rafael Nadal, kojeg je u drugom kolu olimpijskog turnira eliminisao Novak Đoković, izjavio je da će o svojoj teniskoj budućnosti odlučiti… »
Nadal: Za Novaka su mi potrebne noge od pre 20 godina

Nadal: Za Novaka su mi potrebne noge od pre 20 godina

Sport klub 29.07.2024
Španac nije želeo da da precizan odgovor o budućnosti svoje karijere. Svi su ovde: Raspored i rezultati srpskih sportista u Parizu Španski teniser Rafael Nadal, kojeg je u drugom kolu olimpijskog turnira eliminisao Novak Đoković, izjavio je da će… »
"Kao da nosite cveće na grob svog dede"

"Kao da nosite cveće na grob svog dede"

B92 29.07.2024
Ubedljiv poraz Rafaela Nadala od Novaka Đokovića na Olimpijskim igrama uzburkao je javnost u Španiji. Đoković je u drugom kolu OI u Parizu savladao Nadala sa 6:1, 6:4, a pobednik se ni u jednom trenutku nije dovodio u pitanje. Nakon 60. "Rafolea"… »
Đoković razbesneo Španiju: "Nadal ovo ne zaslužuje" FOTO

Đoković razbesneo Španiju: "Nadal ovo ne zaslužuje" FOTO

B92 29.07.2024
Novak Đoković je jednim svojim potezom na meču sa Rafaelom Nadalom skrenuo pažnju javnosti, naročito španske. Đoković je posle ključnog brejka u drugom setu znao kako da proslavi osvojen gem za 5:4. Srpski as je stavio prst na uvo, obrativši se… »
"A želeo sam zlato! Svaki dan sam mislio o tome!" Ovako je Rafael Nadal reagovao nakon što ga je Novak Đoković pobedio na…

"A želeo sam zlato! Svaki dan sam mislio o tome!" Ovako je Rafael Nadal reagovao nakon što ga je Novak Đoković pobedio na…

Večernje novosti 29.07.2024
Novak Đoković i Rafael Nadal sastali su se u drugom kolu Olimpijskih igara "Pariz 2024", a potom je španski as iskreno priznao da je naišao na boljeg od sebe. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Novak Đoković je na fantastičan način pobedio Nadala i… »
Novak govorio o tari i stefanu: „Nadam se da su ponosni na svog tatu!“

Novak govorio o tari i stefanu: „Nadam se da su ponosni na svog tatu!“

Hot sport 29.07.2024
Novak Đoković je napravio novi korak ka zlatnoj medalji Novak Đoković danas je upisao još jednu značajnu pobedu u svojoj karijeri, savladavši Rafaela Nadala u jubilarnom 60. međusobnom duelu. Ova pobeda, koja je došla u okviru Olimpijskih igara… »
"Govorio je stvari koje su neprimerene, poslao sam mu poljubac - imaće slatke snove"

"Govorio je stvari koje su neprimerene, poslao sam mu poljubac - imaće slatke snove"

B92 29.07.2024
Novak Đoković 31. put u karijeri pobedilo je Rafaela Nadala, a ovaj trijumf bio je vredan plasmana u treće kolo Olimpijskih igara u Parizu. Stari znanci meč druge runde igrali su na terenu "Filip Šatrije", a Novak je rutinski uspeo da svlada Španca… »
Šokantan rasplet za Đokovića!

Šokantan rasplet za Đokovića!

B92 29.07.2024
Novak Đoković će u osmini finala Olimpijskih igara u Parizu igrati protiv Nemca Dominika Kepfera. Kepfera apsolutno niko nije očekivao u trećem kolu turnira, ali on je uspeo da šokira teniski svet. U prvom kolu izbacio je nekadašnjeg finalistu… »
Veliki preokret: Đoković saznao rivala u osmini finala

Veliki preokret: Đoković saznao rivala u osmini finala

Sport klub 29.07.2024
Nemac Dominik Kepfer će biti naredni protivnik Novaka Đokovića na Olimpijskim igrama u Parizu. Tridesetogodišnji igral, trenutno 70. na ATP lisi, u tri seta je pobedio 25 mesta bolje plasiranog Italijana Matea Arnaldija 3:6, 6:2, 6:1 za sat i 35… »
„Nemojte to da me pitate“: Đoković dobio nezgodno pitanje, pa odbio da odgovori

„Nemojte to da me pitate“: Đoković dobio nezgodno pitanje, pa odbio da odgovori

Nova 29.07.2024
: Novak Đoković dobio je pitanje o čuvenoj GOAT trci nakon pobede protiv Rafaela Nadala u drugoj rundi Olimpijskih igara u Parizu (6:1, 6:4). Ceo svet godinama već priča o trci za najboljeg tenisera svih vremena upoređujući Đokovića, Nadala i… »
Novače, samo neka provociraju: Rafa više nije tvoj nivo, sad je i njemu jasno

Novače, samo neka provociraju: Rafa više nije tvoj nivo, sad je i njemu jasno

Nova 29.07.2024
: Novak Đoković i Rafael Nadal, 60. put, i to na Olimpijskim igrama, i to na terenu Rolan Garosa u Parizu. Kakav spektakl i privilegija. Gledati Novaka i Rafu uživo samo po sebi je privilegija, ma gde na planeti, a ne na jednom ovakvom mestu i u… »
Đoković: "Bratstvo sa Nadalom? Nema toga"

Đoković: "Bratstvo sa Nadalom? Nema toga"

B92 29.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije nakon pobede u drugoj rundi Olimpijskih igara nad Rafaelom Nadalom. U 60. duelu dvojice tenisera Novak je upisao jednu od najlakših pobeda. Ukupno 31. uz rezultat 6:1, 6:4. Posle meča… »
Cicipas korak bliže Đokoviću, a Rud Alkarasu

Cicipas korak bliže Đokoviću, a Rud Alkarasu

B92 29.07.2024
Grčki teniser Stefanos Cicipas odigrao je vrhunski meč u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu. Cicipas je deklasirao Britanca Danijela Evansa sa 6:1, 6:2, posle samo 53 minuta igre. Stefanos je tako nastavio put u svom delu žreba, a put bi u… »
Nadal posle eliminacije: "Želeo sam da osvojim zlato!"

Nadal posle eliminacije: "Želeo sam da osvojim zlato!"

Sportske.net 29.07.2024
Španski teniser Rafael Nadal ispao je sa olimpijskog turnira u Parizu u singl konkurenciji. On je danas sa 2:0, po setovima 6:1, 6:4, poražen od najboljeg tenisera svih vremena Srbina Novaka Đokovića. Nakon meča Nadal je bio razočaran, a u ovom… »
Nije stari Rafa, ali jeste (uglavnom) pravi Novak

Nije stari Rafa, ali jeste (uglavnom) pravi Novak

Sport klub 29.07.2024
Često slušamo o sposobnosti najvećih igrača da prave preokrete u naizgled izgubljenim mečevima, Novak Đoković jedan je od sinonima za to. Međutim, ono što je potcenjena osobina velikana jeste to kako igraju kada vode. „Igrati sa vođstvom je… »
OI - Kepfer preokretom stigao do Đokovića!

OI - Kepfer preokretom stigao do Đokovića!

Sportske.net 29.07.2024
Nemački teniser Dominik Kepfer plasirao se u osminu finala Olimpijskih igara. On je posle preokreta sa 2:1, po setovima, 3:6, 6:2, 6:1, savladao Italijana Matea Arnaldija. Meč je trajao sat i 35 minuta igre. Kepfer je ovim trijumfom izborio meč protiv… »
Senzacija: Evo protiv koga Novak Đoković igra u osmini finala na Olimpijskim igrama u Parizu

Senzacija: Evo protiv koga Novak Đoković igra u osmini finala na Olimpijskim igrama u Parizu

Večernje novosti 29.07.2024
Novak Đoković je prebrodio ogromnu prepreku u drugom kolu olimpijskog turnira, na stadionu Filip Šatrije je savladao Rafaela Nadala od kog je na tom istom mestu osam puta poražen na Rolan Garosu, a potom je saznao i šta ga sledeće čeka. FOTO… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Đoković dominantan protiv Nadala u drugom kolu

Olimpijske igre u Parizu 2024: Đoković dominantan protiv Nadala u drugom kolu

BBC News 29.07.2024
Teniski klasik, možda i poslednji na šljaci i uopšte, pripao Đokoviću - 2:0. Navijači na krcatim tribinama stadiona Filip Šatrije u Parizu nadali su se da će videti spektakl, možda i poslednji put gledajući teniski klasik između Novaka… »
„Nema bratstva između Nadala i mene, teško je da budemo bliski“: Novak otkrio kakav odnos ima sa najvećim rivalom

„Nema bratstva između Nadala i mene, teško je da budemo bliski“: Novak otkrio kakav odnos ima sa najvećim rivalom

Nova 29.07.2024
: Novak Đoković je savladao Rafaela Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara rezultatom 6:1, 6:4 i nastavio pohod na zlatnu medalju. U razgovoru za strane medije uporedio je mečeve na Olimpijskim igrama i Rolan Garosu, pošto se igraju na istim terenima… »
Španci prozvali Đokovića: "Novače, ovo je bilo previše od tebe, a Nadal to ne zaslužuje!"

Španci prozvali Đokovića: "Novače, ovo je bilo previše od tebe, a Nadal to ne zaslužuje!"

Sportske.net 29.07.2024
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković plasirao se u osminu finala Olimpijskih igara u Parizu. Srbin je u teniskom "klasiku" na stadionu "Filip Šatrije" savladao Španca Rafaela Nadala i upisao 31. pobedu u 60 međusobnih duela, te još jednom… »
Premijer Crne Gore nam otima Đokovića: Nešto što su već pokušali Hrvati sada radi Milojko Spajić!

Premijer Crne Gore nam otima Đokovića: Nešto što su već pokušali Hrvati sada radi Milojko Spajić!

Hot sport 29.07.2024
Novak Đoković je odavno pokazao da je Srbin, ali nekima to nije dovoljno Premijer Crne Gore, Milojko Spajić, izazvao je pažnju javnosti svojom objavom na društvenim mrežama, u kojoj je istakao vezu Novaka Đokovića s Crnom Gorom. Spajić je podelio… »
Novak ispisao istoriju: Đoković pobedom protiv Rafael Nadala ušao u anale Olimpijskih igara! (foto)

Novak ispisao istoriju: Đoković pobedom protiv Rafael Nadala ušao u anale Olimpijskih igara! (foto)

Hot sport 29.07.2024
Novak i na Olimpjiskim igrama obara rekorde Novak Đoković, jedan od najvećih tenisera svih vremena, ispisao je novu stranicu u istoriji Olimpijskih igara postavši prvi teniser koji je ostvario 15 pobeda u pojedinačnoj konkurenciji od povratka tenisa… »
Đoković: Moralo je malo da se zakomplikuje

Đoković: Moralo je malo da se zakomplikuje

Sportski žurnal 29.07.2024
Srpski as tvrdi da je osim četiri gema u drugom setu odigrao savršen meč. Novak Đoković izjavio je danas da je zadovoljan pobedom protiv Španca Rafaela Nadala na Olimpijskim igrama u Parizu i dodao da je osim četiri gema u drugom setu odigrao… »
Nadalu se smučilo jedno pitanje: "Javiću vam"

Nadalu se smučilo jedno pitanje: "Javiću vam"

B92 29.07.2024
Španski teniser Rafael Nadal govorio je posla poraza od Novaka Đokovića. Rafa je u drugom kolu Olimpijskih igara izgubio od srpskog tenisera 6:1, 6:4. "Sve ovde je posebno. Želeo sam da osvojim zlato, mislio sam o tome svaki dan. Svaki dan sam radio… »
Đoković: "Laknulo mi je", Nadal: "želeo sam da osvojim zlato"

Đoković: "Laknulo mi je", Nadal: "želeo sam da osvojim zlato"

Dnevnik 29.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković kaže da je osetio olakšanje posle pobede nad Rafaelom Nadalom u drugom kolu Olimpijskih igara. Novak je slavio ubedljivo sa 6:1, 6:4, iako je u drugom setu dozvolio rivalu da veže četiri gema. "Laknulo mi je! Sve je… »
Organizatori ne odstupaju od svog, Novak im poručio: "Sreća pa sutra ne igram"

Organizatori ne odstupaju od svog, Novak im poručio: "Sreća pa sutra ne igram"

B92 29.07.2024
Novak Đoković i Rafael Nadal pamtiće, ako to zaista i bude, svoj poslednji duel po mnogo stvari. Ubedljivoj pobedi srpskog tenisera, Rafinom kratkom bljesku u drugom setu, ali i vrućini. Preko 30 stepeni je bilo u francuskoj prestonici tokom njihovog… »
So na rafine rane: Ovo je uradio Ju-Es open posle pobede Novaka Đokovića nad Nadalom

So na rafine rane: Ovo je uradio Ju-Es open posle pobede Novaka Đokovića nad Nadalom

Večernje novosti 29.07.2024
NOVAK Đoković ubedljivo je savladao Rafaela Nadala sa 6:1, 6:4 u drugom kolu Olimpijskih igara. Osim što je Španac doživeo težak poraz dodatno mu je so na ranu stavio zvanični nalog Ju-Es opena. FOTO: Tanjug/AP Naime, na društvenoj mreži "X" ovog… »
"Moralo je malo da se zakomplikuje": Đoković pobedio Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara

"Moralo je malo da se zakomplikuje": Đoković pobedio Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara

NIN 29.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je španskog tenisera Rafaela Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu. Đoković je pobedio u dva seta, rezultatom 6:1, 6:4. Đoković je prvi set dobio za svega 39 minuta igre, a Nadalu je dopustio da osvoji… »
Prve reči Novaka posle pobede nad Nadalom: „Publika ga je vratila u život“

Prve reči Novaka posle pobede nad Nadalom: „Publika ga je vratila u život“

Nova 29.07.2024
: Novak Đoković, drugi teniser sveta, prokomentarisao je pobedu protiv Rafaela Nadala u drugoj rundi Olimpijskih igara u Parizu 6:1, 6:4. Novak je povećao rezultat u međusobnom skoru protiv velikog rivala i sada vodi sa 31:29. “Soccerbet iz… »
Novakov najveći mrzitelj se oglasio usred meča Srbina i Nadala, jedva je dočekao pad Novaka

Novakov najveći mrzitelj se oglasio usred meča Srbina i Nadala, jedva je dočekao pad Novaka

Nova 29.07.2024
: Najveći kritičar Novaka Đokovića, Ben Rotenberg, oglasio se tokom meča Srbina protiv Rafaela Nadala na Olimpijskim igrma u Parizu. Novak je imao pad tokom drugog seta. Prvi je ubedljivo dobio sa 6:1 a izgledalo je da će se sličan scenario… »
Novak se oglasio nakon rušenja Nadala: „Rafu je publika vratila u život, ali sam odigrao savršen meč!“

Novak se oglasio nakon rušenja Nadala: „Rafu je publika vratila u život, ali sam odigrao savršen meč!“

Hot sport 29.07.2024
Važan trijumf Novaka protiv velikog rivala Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, ostvario je impresivnu pobedu protiv Rafaela Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara, savladavši ga sa 2:0 u setovima (6:1, 6:4) nakon sat i 43 minuta igre. Ovo je… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Đoković dominantan protiv Nadala u drugom kolu

Olimpijske igre u Parizu 2024: Đoković dominantan protiv Nadala u drugom kolu

Radio 021 29.07.2024
Teniski klasik, možda i poslednji na šljaci i uopšte, pripao Đokoviću - 2:0. FRANCK ROBICHON/EPA-EFE/REX/Shutterstock Novak Đoković ubedljivo je savladao velikog rivala Rafaela Nadala Navijači na krcatim tribinama stadiona Filip Šatrije u Parizu… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Đoković dominantan protiv Nadala u drugom kolu

Olimpijske igre u Parizu 2024: Đoković dominantan protiv Nadala u drugom kolu

NIN 29.07.2024
Navijači na krcatim tribinama stadiona Filip Šatrije u Parizu nadali su se da će videti spektakl, možda i poslednji put gledajući teniski klasik između Novaka Đokovića i Rafaela Nadala na tom terenu, gde su i Srbin i Španac imali neka istorijska… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Đoković dominantan protiv Nadala u drugom kolu

Olimpijske igre u Parizu 2024: Đoković dominantan protiv Nadala u drugom kolu

Južne vesti 29.07.2024
FRANCK ROBICHON/EPA-EFE/REX/Shutterstock Novak Đoković ubedljivo je savladao velikog rivala Rafaela Nadala Navijači na krcatim tribinama stadiona Filip Šatrije u Parizu nadali su se da će videti spektakl, možda i poslednji put gledajući teniski… »
Đoković: "Laknulo mi je" VIDEO

Đoković: "Laknulo mi je" VIDEO

B92 29.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković kaže da je osetio olakšanje posle pobede nad Rafaelom Nadalom u drugom kolu Olimpijskih igara. Novak je slavio ubedljivo sa 6:1, 6:4, iako je u drugom setu dozvolio rivalu da veže četiri gema. "Laknulo mi je! (smeh) Sve… »
Đoković: Ovo 2006. nismo mogli ni da zamislimo…

Đoković: Ovo 2006. nismo mogli ni da zamislimo…

Sport klub 29.07.2024
Novak Đoković je u 2. kolu Olimpijskih igara eliminisao svog najvećeg rivala Rafaela Nadala u njihovom jubilarnom 60. susretu. Novak je stigao do 31. pobede protiv Španca i prošao u osminu finala. „Veliko olakšanje osećam. Izgledalo je da sve ide… »
Evo kako se na španskom komentarisao meč Đoković – Nadal

Evo kako se na španskom komentarisao meč Đoković – Nadal

Sport klub 29.07.2024
„Sada bi Novaku bio potreban prvi servis, i nove su lopte“, rekao je Aleks Koreča na 15-15 u, ispostaviće se, poslednjem gemu na meču Novaka Đokovića i Rafaela Nadala u drugom kolu olimpijskog turnira u Parizu. Svi su ovde: Raspored i rezultati… »
"Kako sam? Laknulo mi je!" Novak Đoković otvorio dušu posle pobede nad Nadalom i podsetio da je ceo svet ovo gledao!

"Kako sam? Laknulo mi je!" Novak Đoković otvorio dušu posle pobede nad Nadalom i podsetio da je ceo svet ovo gledao!

Večernje novosti 29.07.2024
Novak Đoković i Rafael Nadal sastali su se u drugom kolu Olimpijskih igara "Pariz 2024", a potom je srpski as dao vrlo zanimljivu, i vrlo iskrenu izjavu za Eurosport. Screenshot / Eurosport Podsetimo, Novak Đoković je na fantastičan način pobedio… »
Da vas SAD čujem? Evo kako je Đoković odgovorio publici kada je bilo jasno da prolazi dalje na Olimpijskim igrama

Da vas SAD čujem? Evo kako je Đoković odgovorio publici kada je bilo jasno da prolazi dalje na Olimpijskim igrama

Večernje novosti 29.07.2024
Novak Đoković i Rafael Nadal sastali su se u drugom kolu Olimpijskih igara "Pariz 2024", a zanimljiva je bila situacija i reakcija srpskog tenisera kada je publika počela da podržava Nadala nakon što je izjednačio u drugom setu. Foto… »
Đoković pobedio Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu

Đoković pobedio Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu

IndeksOnline 29.07.2024
PARIZ- Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Olimpijskih igara u Parizu, pošto je danas u drugom kolu pobedio Španca Rafaela Nadala 6:1, 6:4. Meč je trajao jedan sat i 44 minuta, a odigran je na terenu Filip Šatrije na Rolan… »
Đoković pobedio Nadala za plasman u osminu finala olimpijskog turnira

Đoković pobedio Nadala za plasman u osminu finala olimpijskog turnira

Nedeljnik 29.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u osminu finala Olimpijskih igara u Parizu, pošto je pobedio Španca Rafaela Nadala posle dva seta, 6:1, 6:4. U meču pred punim tribinama na terenu „Filip Šatrije“ na Rolan Garosu, punom dugih… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Đoković dominantan protiv Nadala u drugom kolu

Olimpijske igre u Parizu 2024: Đoković dominantan protiv Nadala u drugom kolu

Danas 29.07.2024
Navijači na krcatim tribinama stadiona Filip Šatrije u Parizu nadali su se da će videti spektakl, možda i poslednji put gledajući teniski klasik između Novaka Đokovića i Rafaela Nadala na tom terenu, gde su i Srbin i Španac imali neka istorijska… »
Đoković pobedio Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu

Đoković pobedio Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu

Insajder 29.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Olimpijskih igara u Parizu, pošto je danas u drugom kolu pobedio Španca Rafaela Nadala 6:1, 6:4. Meč je trajao jedan sat i 44 minuta, a odigran je na terenu Filip Šatrije na Rolan Garosu. Ovo… »
Đoković pobedio Nadala za plasman u osminu finala olimpijskog turnira

Đoković pobedio Nadala za plasman u osminu finala olimpijskog turnira

Radio sto plus 29.07.2024
U meču pred punim tribinama na terenu “Filip Šatrije” na Rolan Garosu, punom dugih razmena udaraca i atraktivnih poena, Đoković je pobedio posle sat i 44 minuta. Đoković je bez većih problema osvojio prvi set uz jedan izgubiljeni gem, posle 39… »
Đoković u dva seta pobedio Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu

Đoković u dva seta pobedio Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu

Vesti online 29.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Olimpijskih igara u Parizu, pošto je danas u drugom kolu pobedio Španca Rafaela Nadala 6:1, 6:4. Meč je trajao jedan sat i 44 minuta, a odigran je na terenu Filip Šatrije na Rolan Garosu. Ovo… »
Novak Đoković prepustio rafaelu nadalu pet gemova i nastavio put ka zacrtanom cilju - zlatu!

Novak Đoković prepustio rafaelu nadalu pet gemova i nastavio put ka zacrtanom cilju - zlatu!

Dnevnik 29.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Olimpijskih igara. Prvi nosilac je u možda i poslednjem duelu sa Rafaelom Nadalom slavio rezultatom 6:1, 6:4. Meč je trajao jedan sat i 44 minuta, a odigran je na terenu Filip Šatrije na Rolan… »
Đoković i Nadal odigrali jedan od najluđih poena: Činilo se da ga uzima Rafa, a onda - Noletova magija!

Đoković i Nadal odigrali jedan od najluđih poena: Činilo se da ga uzima Rafa, a onda - Noletova magija!

Telegraf 29.07.2024
Fenomenalno! Fenomenalno igra Novak Đoković na Olimpijskim igrama protiv Rafaela Nadala i nalazi se nadomak prolaska u osminu finala čitavog turnira! Ipak, odigrali su nekoliko sjajnih poena Đoković i Nadal, a posebno se istakao onaj tokom četvrtog… »
"Da vas sada čujem": Pogledajte Đokovićevu reakciju kada je uzeo najvažniji brejk protiv Nadala

"Da vas sada čujem": Pogledajte Đokovićevu reakciju kada je uzeo najvažniji brejk protiv Nadala

Telegraf 29.07.2024
Bio je to ujedno i poslednji na meču. Imao je Novak Đoković izliv emocija u finišu meča protiv Rafaela Nadala u 2. kolu Olimpijskih igara, kada je uzeo brejk za vođstvo od 5:4 u drugom setu! Vodio je Nole sa 4:0, prvi set je dobio sa 6:1, da bi… »
Đoković posle pobede nad Nadalom: "Publika ga vratila u život, ali sam odigrao savršen meč!"

Đoković posle pobede nad Nadalom: "Publika ga vratila u život, ali sam odigrao savršen meč!"

Telegraf 29.07.2024
Još jednom, veliko bravo Nole! Srpski teniser Novak Đoković je veoma lako slavio protiv Rafaela Nadala u drugom kolu Olimpijskih igara sa 2:0, po setovima 6:1, 6:4 nakon jednog sata i 43 minuta igre. Ovo je našem Noletu i jedna od najubedljivijih… »
Đoković zasvirao violinu i u Parizu: Pogledajte kako se pozdravio sa Nadalom na mreži i okrenuo ka publici

Đoković zasvirao violinu i u Parizu: Pogledajte kako se pozdravio sa Nadalom na mreži i okrenuo ka publici

Telegraf 29.07.2024
Htela je publika pobedu Nadala, ali nije im se dalo! Najbolji srpski teniser, Novak Đoković uspeo je da "razmontira" Rafaela Nadala i da se plasira u osminu finala Olimpijskih igara u Parizu posle sat i 45 minuta igre - 6:1, 6:4! Dominirao je Srbin i… »

Vesti dana »