Povezane vesti
Radnici ŽIT-a nezadovoljni sastankom sa direktorom Železnice Srbije, novi zakazan za četvrtak
Danas 29.07.2024
Radnici preduzeća Železnički integralni transport izašli su na miran protest ispred kabineta predsednika Srbije na Andrićevom vencu, ali su ubrzo nakon okupljanja dobili poziv za sastanak. Kako pojašnjavaju, upućen im je poziv na sastanak u… »
Radnici ŽIT-a ponovo protestuju: Od Nove godine nismo primili ni dinara
Danas 29.07.2024
Radnici preduzeća Železnički integralni transport danas od 9 do 17 časova protestuju ispred kabineta predsednika Srbije na Andrićevom vencu. Kako za naš list kaže Miladin Žujović, predsednik Sindikalne organizacije ŽIT-a, danas je prvi dan… »
Vesti dana »
![Marš ka Kragujevcu – niški studenti u Jagodini, beogradski i novosadski u Čumiću, iz više gradova stigli u Knić](https://nstatic.net/932/38972932bdvhfq.jpg)
Marš ka Kragujevcu – niški studenti u Jagodini, beogradski i novosadski u Čumiću, iz više gradova stigli u Knić
RTS pre 18 minutajoš 43 povezane
![Treća etapa protestne šetnje do Kragujevca: Studenti iz Niša stigli do Jagodine, a studenti iz Novog Pazara, Čačka…](https://nstatic.net/465/38975465jkfowj.jpg)
Treća etapa protestne šetnje do Kragujevca: Studenti iz Niša stigli do Jagodine, a studenti iz Novog Pazara, Čačka, Kraljeva i Užica, stigli u Knić
Kurir pre 42 minutajoš 47 povezanih
![Naknadna i iznuđena odluka: Kako je Tužilaštvo za organizovani kriminal odjednom postalo nadležno za istragu o padu…](https://nstatic.net/223/38978223cewjuf.jpg)
Naknadna i iznuđena odluka: Kako je Tužilaštvo za organizovani kriminal odjednom postalo nadležno za istragu o padu nadstrešnice?
Pravda pre 3 satajoš 15 povezanih
![Kamioni na Sremskoj Rači čekaju četiri sata: Na putničkim terminalima graničnih prelaza nema zadržavanja](https://nstatic.net/861/38977861ttaqhp.jpg)
Kamioni na Sremskoj Rači čekaju četiri sata: Na putničkim terminalima graničnih prelaza nema zadržavanja
Blic pre 4 satijoš 28 povezanih
![Da baba ima m**a bila bi deda, držali smo im čas fudbala: Miloš Degenek besan nakon poraza od Jagelonije!](https://nstatic.net/313/38979313qwkoue.jpg)
Da baba ima m**a bila bi deda, držali smo im čas fudbala: Miloš Degenek besan nakon poraza od Jagelonije!
Hot sport pre 48 minutajoš 28 povezanih