Povezane vesti
Kontroverzna odluka suda u Ubu: Mladić pijan izazvao sudar u kojem je poginuo čovek, pa pušten da se brani sa slobode
Nova 29.07.2024
: Osnovni sud u Ubu doneo je odluku da pusti da se brani sa slobode Vukašina Miloševića (26) iz Jabučja, koji je osumnjičen da je pijan sa 1,72 promila alkohola u organizmu, 13. jula izazvao udes u kojem je stradao Branislav Jevrosimović. Vukašin… »
Skandal! Zašto tužilaštvo štiti čoveka koji je mrtav pijan skrivio udes u kojem je poginuo Branislav?
Telegraf 29.07.2024
Milošević se, 13. jula ove godine, svom silinom "zakucao" u "punto" u kom je bio Jevrosimović. Analiza krvi osumnjičenog Vukašina Miloševića (26) iz Jabučja, koji je mrtav pijan, usmrtio Branislava Jevrosimovića (44), oca dvoje dece i uzornog meštanina u… »
Vesti dana »

Student FTN-a koji štrajkuje glađu još nije prebačen u bolnicu, kolege i Zborovi zovu na protest u četvrtak ispred suda u NS
Moj Novi Sad pre 4 minutajoš 42 povezane

"Tek pet dana kasnije saznao da mu je otac preminuo": Bogdanov kolega kaže da je u poslednji čas odlučeno da može na sahranu
N1 Info pre 1 satjoš 21 povezana

Poznat sudija za 177. "večiti derbi" između Partizana i Crvene zvezde
Euronews pre 34 minutajoš 27 povezanih