Povezane vesti

Prve reči Elšnika od dolaska u zvezdu: Evo šta je rekao novi fudbaler šampiona Srbije! (foto)

Prve reči Elšnika od dolaska u zvezdu: Evo šta je rekao novi fudbaler šampiona Srbije! (foto)

Hot sport 29.07.2024
Elšnik je u Beograd stigao iz Slovenije Crvena zvezda danas je zvanično predstavila novog pojačanje, Timi Maks Elšnika, koji je potpisao ugovor na četiri sezone. Slovenački fudbaler, koji ima 26 godina, dolazi iz Olimpije iz Ljubljane, gde je igrao… »
Slovenac Timi Maks Elšnik novi fudbaler Crvene zvezde: Borac sam, voleće me navijači

Slovenac Timi Maks Elšnik novi fudbaler Crvene zvezde: Borac sam, voleće me navijači

Dnevnik 29.07.2024
Slovenački fudbaler Timi Maks Elšnik novi je igrač Crvene zvezde. Elšnik (26) igra na poziciji centralnog veznog fudbalera, sa Zvezdom je potpisao četvorogodišnji ugovor. "Veoma sa srećan. Zaista sam zadovoljan što je sve nakon nekoliko dana… »
Zvanično: Crvena zvezda predstavila svoje novo pojačanje! (foto)

Zvanično: Crvena zvezda predstavila svoje novo pojačanje! (foto)

Hot sport 29.07.2024
Zvezda je uspela u nameri da dovede vezistu na Marakanu Crvena zvezda, srpski fudbalski šampion, nastavlja sa jačanjem svog tima pred predstojeći plej-of za Ligu šampiona. Klub je danas zvanično predstavio svoje novo pojačanje, vezistu Timija Maksa… »
Zvezda predstavila novo pojačanje - stigao igrač koji je namučio Srbiju na EURO

Zvezda predstavila novo pojačanje - stigao igrač koji je namučio Srbiju na EURO

B92 29.07.2024
Fudbbalski klub Crvena zvezda potvrdio je dolazak reprezentativca Slovenije Timija Maksa Elšnika. Centralni vezni fudbaler je potpisao četvorogodišnji ugovor i zadužio dres sa brojem 21. "Veoma sa srećan. Zaista sam zadovoljan što je sve nakon… »
Slovenac na Marakani ima poruku za Delije: Borac sam i verujem da će me voleti

Slovenac na Marakani ima poruku za Delije: Borac sam i verujem da će me voleti

Sportski žurnal 29.07.2024
Radujem se danu kada ću kročiti na teren i osetiti sve to - naveo je Timi Maks Elšnik. Novi igrač Crvene zvezde je centralni vezni fudbaler i reprezentativac Slovenije Timi Maks Elšnik. Potpisao je četvorogodišnji ugovor i zadužio dres sa brojem… »
Crvena zvezda sve jača! Balkanska zvezda euro 2024 stigla na Marakanu (foto)

Crvena zvezda sve jača! Balkanska zvezda euro 2024 stigla na Marakanu (foto)

Večernje novosti 29.07.2024
CRVENA zvezda nastavila je sa aktivnostima u letnjem prelaznom roku. Šampion Srbije doveo je reprezentativca Slovenije Timija Maksa Elšnika. FOTO: FK Crvena zvezda Ovaj vezista je igrao odlično na nedavno završenom evropskom prvenstvu. U redove… »

Vesti dana »