Povezane vesti

Nadal: Đoković je bio bolji od mene, nisam igrao na potrebnom nivou

Nadal: Đoković je bio bolji od mene, nisam igrao na potrebnom nivou

Politika 29.07.2024
PARIZ – Španski teniser Rafeael Nadal rekao je danas da je Novak Đoković u današnjem meču bio mnogo bolji od njega, kao i da nije igrao na potrebnom nivou. Đoković je danas pobedio Nadala rezultatom 6:1, 6:4 u drugom kolu na Olimpijskim igrama u… »
Dominik Kepfer protivnik Novaku Đokoviću u osmini finala na Olimpijskim igrama

Dominik Kepfer protivnik Novaku Đokoviću u osmini finala na Olimpijskim igrama

Politika 29.07.2024
PARIZ – Nemački teniser Dominik Kepfer plasirao se u osminu finala na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je danas u drugom kolu pobedio Italijana Matea Arnaldija rezultatom 3:6, 6:2, 6:1. Meč je trajao jedan sat i 36 minuta. Kepfer je 70. teniser… »
Ovo je sledeći protivnik Novaka Đokovića na Olimpijskim igrama: Jednom je Srbin imao mnogo problema sa njim...

Ovo je sledeći protivnik Novaka Đokovića na Olimpijskim igrama: Jednom je Srbin imao mnogo problema sa njim...

Telegraf 29.07.2024
Bilo je to pre četiri godine. U danu kada je razbio Rafaela Nadala u drugom kolu u Parizu, Novak Đoković je saznao i svog narednog rivala na putu so same završnice Olimpijskih igara. Dominik Kepfer je takođe slavio i to posle velikog preokreta protiv… »
Nadal o nastavku karijere: Ukoliko osetim da ne mogu više fizički da podnesem, završiću

Nadal o nastavku karijere: Ukoliko osetim da ne mogu više fizički da podnesem, završiću

Nedeljnik 29.07.2024
Porazom od Novaka Đokovića u drugom kolu Olimpijskih igara Rafael Nadal je stavio tačku na takmičenje u singlu, te će u konkurenciji za medalju u Parizu ostati još u dublu, u tandemu s vunderkindom Karlosom Alkarazom. Sada kada ga je Đoković tako… »
Đoković nakon pobede nad Nadalom: Publika ga vratila u život, sada sam rasterećeniji

Đoković nakon pobede nad Nadalom: Publika ga vratila u život, sada sam rasterećeniji

Nedeljnik 29.07.2024
(Beta) – Novak Đoković ubedljivo je savladao Rafaela Nadala rezultatom 6:1, 6:4, i zabeležio treću pobedu nad Špancem na terenu na kojem je on još danvih dana krunisan za kralja šljake. u drugom kolu olimpijskog turnira u Parizu. „Moralo je… »

Vesti dana »