Povezane vesti

Gvideti: "Nikad nije lako"

Gvideti: "Nikad nije lako"

B92 29.07.2024
Selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije Đovani Gvideti nije skroz zadovoljan posle pobede na startu OI. "Bio je spor početak, ali onda se ekipa podigla. 3:0 nikad nije lako i mislim da nismo bili opušteni koliko bi trebalo. I nismo se… »
Gvideti siguran: "Važno je da smo uzeli tri boda, Ameri igraju odlično"

Gvideti siguran: "Važno je da smo uzeli tri boda, Ameri igraju odlično"

Telegraf 29.07.2024
Oprezan je pred naredni meč... Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije uspela je da savlada Francuskinje, a nakon meča je za srpske medije je na engleskom govorio selektor Đovani Gvideti. Selektor je rekao kako je bio spor početak, ali da je ekipa… »
Ker otkrio tajnu: Selektor Amerike objasnio pozadinu bizarne odluke uoči meča sa Srbijom!

Ker otkrio tajnu: Selektor Amerike objasnio pozadinu bizarne odluke uoči meča sa Srbijom!

Hot sport 29.07.2024
Ker se odlučio za potpuno neočekivan potez Selektor košarkaške reprezentacije SAD, Stiv Ker, dao je objašnjenje zašto na terenu u prvom meču Olimpijskog turnira protiv Srbije nije bio Džejson Tejtum, glavna zvezda novog šampiona NBA lige. Iako je… »
Ker otkrio razlog čudne odluke protiv Srbije

Ker otkrio razlog čudne odluke protiv Srbije

B92 29.07.2024
Selektor košarkaške reprezenracije SAD Stiv Ker otkrio je zbog čega na terenu nije bilo Džejsona Tejtuma. Drim tim je slavio na prvom meču Olimpijskog turnira protiv Srbije sa 110:84, a sve navijače je iznadilo to što na terenu nije bilo glavne… »
Ker o neigranju Tejtuma: Znam da je idiotski, ali…

Ker o neigranju Tejtuma: Znam da je idiotski, ali…

Sport klub 29.07.2024
U ubedljivoj pobedi košarkaša SAD nad Srbijom u prvom kolu Olimpijskih igara, na terenu nismo videli zvezdu Boston Seltiksa Džejsona Tejtuma. Tejtum je presedeo ceo meč, a iako se spekulisalo da je reč o povredi ili bolesti, selektor Stiv Ker imao je… »
Ker ima svoje razloge. "Osećao sam se kao idiot..."

Ker ima svoje razloge. "Osećao sam se kao idiot..."

Večernje novosti 29.07.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 110:84 u prvom kolu grupne faze Olimpijskih igara, a selektor Amerikanaca Stiv Ker upitan je o tome što u igru nije ulazi Džejson Tejtum. FOTO: EPA… »

Vesti dana »