Povezane vesti
Mrkela oduševljen elšnikom: „Volim kada Crvena zvezda u svojim redovima ima Slovenca!“
Hot sport 29.07.2024
Elšnik će pojačati vezni red šampiona Srbije Sportski direktor Crvene zvezde, Mitar Mrkela, sa zadovoljstvom je najavio dolazak novog pojačanja, Timija Maksa Elšnika, slovenskog vezista iz Olimpije iz Ljubljane. Elšnik je potpisao ugovor sa srpskim… »
Mrkela: Volim kada Crvena zvezda u svojim redovima ima slovenačkog fudbalera (foto)
Sportski žurnal 29.07.2024
Kroz istoriju u Crvenoj zvezdi su igrali Ivan Toplak, potom moj dobar prijatelj nažalost pokojni Marko Elsner, Nejc Pečnik. Svi su ostavili odličan utisak u Crvenoj zvezdi. Siguran sam da će i Elšnik biti jedan od onih fudbalera koji će ostaviti… »
Elšnik: Borac sam, voleće me navijači Zvezde
Sport klub 29.07.2024
Crvena zvezda je ozvaničila angažovanje Timija Maksa Elšnika. Reprezentativac Slovenije je potpisao ugovor na četiri godine, a za obeštećenje će Olimpija dobiti 1.500.000 evra. Olimpija će imati mogućnost i da kroz bonuse dođe do zarade od još 500.000… »
Vesti dana »

Pešić žestoko odgovorio na kritike: Neuspešni analitičari i "tviter novinari" omalovažavaju i izmišljaju izjave!
Kurir pre 13 minutajoš 20 povezanih

Opasan udar na kamčatki: Snažan zemljotres jačine 7,4 pogodio rusku obalu na Dalekom istoku!
Kurir pre 18 minutajoš 12 povezanih

Počelo Svetsko prvenstvo u atletici - Sinančević podbacio
Sportske.net pre 28 minutajoš 15 povezanih

Ponoš: Vučić pokušava da se pridigne pridržavajući se za vojsku, ali je politički mrtvac
N1 Info pre 8 minutajoš 1 povezana