Povezane vesti
Teretni saobraćaj na GP "Kelebija" 31. jula će biti obustavljen tri sata
Subotica.com 30.07.2024
Auto-moto savez Srbije prenosi da će 31. jula biti obustavljen teretni saobraćaj na Graničnom prelazu "Kelebija" tri sata. - Na terminalu Graničnog prelaza Kelebija će zbog planskog isključenja električne energije u sredu, 31. jula, u periodu od 08.45 do… »
Putnička vozila na GP Batrovci i Sremska Rača, na izlazu iz zemlje, čekaju 120 minuta
RTV 30.07.2024
BEOGRAD - Na auto-putevima koji vode iz zapadne u južnu i istočnu Evropu prisutan je veći broj vozila, pa je potreban oprez u vožnji, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije. Prema informacijama Uprave granične policije Srbije dobijenim u 5:15 sati… »
Na Batrovcima i Sremskoj Rači vozila čekaju 120 minuta
RTS 30.07.2024
Putnička vozila na graničnim prelazima Batrovci i Sremska Rača, na izlazu iz zemlje, zadržavaju se dva sata, a na Kelebiji 60 minuta. Na auto-putevima koji vode iz zapadne u južnu i istočnu Evropu prisutan je veći broj vozila, pa je potreban oprez u… »
Kakvo je od jutros stanje na granicama? Na ovim prelazima putnička vozila čekaju i po 2 sata
Telegraf 30.07.2024
Putnička vozila na GP Batrovci i Sremska Rača, na izlazu iz zemlje, čekaju 120 minuta. Na auto-putevima koji vode iz zapadne u južnu i istočnu Evropu prisutan je veći broj vozila, pa je potreban oprez u vožnji, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije… »
Vesti dana »
Medicinski o izboru studentskog parlamenta: Policija pozvana jer su članovi komisije bili ugroženi
Beta pre 1 satjoš 45 povezanih
Rat na Bliskom istoku: Okončano američko vojno prisustvo u Siriji; Iran zapretio da "drži prst na obaraču"
Večernje novosti pre 38 minutajoš 50 povezanih
Kopredsednici Evropske zelene partije: Vreme je za slobodne i poštene izbore u Srbiji
Beta pre 2 satajoš 24 povezane
Pljuskovi sa grmljavinom posle podne očekuju ove delove Srbije, na udaru i ova 2 grada: Evo gde već pljušti
Telegraf pre 1 satjoš 31 povezana





