Povezane vesti

Tajna služba: Nema opravdanja za propuste koji su doveli do atentata na Trampa

Tajna služba: Nema opravdanja za propuste koji su doveli do atentata na Trampa

Glas Amerike 30.07.2024
Vašington — Vršilac dužnosti direktora američke agencije zadužene za zaštitu visokih zvaničnika rekao je da je pokušaj ubistva bivšeg predsednika Donalda Trampa propust na više nivoa, uz konstataciju da je sramotan. Ronald Rou je na pretresu u… »
Rou: Sramota me je bezbednosnog propusta Tajne službe pre atentata na Trampa

Rou: Sramota me je bezbednosnog propusta Tajne službe pre atentata na Trampa

Politika 30.07.2024
VAŠINGTON – Novi vršilac dužnosti direktora američke Tajne službe Ronald Rou izjavio je danas tokom svedočenja u Kongresu da ga je sramota velikog bezbednosnog propusta koji je prethodio pokušaju ubistva republikanskog predsedničkog kandidata… »
Direktor američke Tajne službe o atentatu na Trampa: Sramota me zbog propusta

Direktor američke Tajne službe o atentatu na Trampa: Sramota me zbog propusta

Vreme 30.07.2024
„Kao karijerni pripadnik organa reda, i veteran koji je 25 godina u Tajnoj službi, ne mogu da opravdam zašto taj krov nije bio bolje obezbeđen", rekao je Rou. Vršilac dužnosti direktora američke Tajne službe Ronald Rou rekao je tokom svedočenja… »
V. d. direktora američke Tajne službe: Sramota me je zbog bezbednosnih propusta

V. d. direktora američke Tajne službe: Sramota me je zbog bezbednosnih propusta

N1 Info 30.07.2024
Podeli : Vršilac dužnosti direktora američke Tajne službe Ronald Rou izjavio je da ga je sramota zbog bezbednosnih propusta u vezi sa pokušajem ubistva predsedničkog kandidata Republikanske partije i bivšeg predsednika SAD Donalda Trampa 13. jula… »
V. d. direktora Tajne službe o atentatu na Trampa: Stidim se zbog velikog bezbednosnog propusta

V. d. direktora Tajne službe o atentatu na Trampa: Stidim se zbog velikog bezbednosnog propusta

RTS 30.07.2024
Vršilac dužnosti direktora američke Tajne službe Ronald Rou rekao je tokom svedočenja u Kongresu da se "stidi" zbog velikog bezbednosnog propusta koji je prethodio pokušaju ubistva republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa 13. jula na… »
Novi direktor američke Tajne službe: Sramota me je bezbednosnog propusta pre atentata na Trampa

Novi direktor američke Tajne službe: Sramota me je bezbednosnog propusta pre atentata na Trampa

NIN 30.07.2024
Novi vršilac dužnosti direktora američke Tajne službe Ronald Rou izjavio je tokom svedočenja u Kongresu da ga je sramota velikog bezbednosnog propusta koji je prethodio pokušaju ubistva republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa 13. jula… »
Rou: Sramota me je bezbednosnog propusta Tajne službe pre atentata na Trampa

Rou: Sramota me je bezbednosnog propusta Tajne službe pre atentata na Trampa

RTV 30.07.2024
VAŠINGTON - Novi vršilac dužnosti direktora američke Tajne službe Ronald Rou izjavio je danas tokom svedočenja u Kongresu da ga je sramota velikog bezbednosnog propusta koji je prethodio pokušaju ubistva republikanskog predsedničkog kandidata… »
Novi v.d. direktora američke Tajne službe: Sramota me je bezbednosnog propusta Tajne službe pre atentata na Trampa

Novi v.d. direktora američke Tajne službe: Sramota me je bezbednosnog propusta Tajne službe pre atentata na Trampa

Euronews 30.07.2024
Novi vršilac dužnosti direktora američke Tajne službe Ronald Rou izjavio je danas tokom svedočenja u Kongresu da ga je sramota velikog bezbednosnog propusta koji je prethodio pokušaju ubistva republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa… »
"Policija primetila atentatora na Trampa 90 minuta pre pucnjave": Novi detalji napada na bivšeg predsednika SAD

"Policija primetila atentatora na Trampa 90 minuta pre pucnjave": Novi detalji napada na bivšeg predsednika SAD

Blic 30.07.2024
Pojavili su se novi detalji oko atentata na bivšeg predsednika SAD i kandidata republikanaca na predstojećim predsedničkim izborima Donalda Trampa proizašli iz tekstualnih poruka između lokalnih bezbednosnih jedinica, do kojih je došao republikanski… »
Amerika u šoku: Trampov atentator bolji od Tajne službe

Amerika u šoku: Trampov atentator bolji od Tajne službe

Pravda 30.07.2024
Tomas Metju Kruks, koji je pokušao da ubije republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa na skupu u Batleru u Pensilvaniji, ne samo da je bio na korak ispred Tajne službe već je uspeo da se provuče kroz "bezbednosne pukotine", piše "Njujork… »
Senat ispituje novog direktora tajne službe o atentatu na Trampa

Senat ispituje novog direktora tajne službe o atentatu na Trampa

N1 Info 30.07.2024
Podeli : Članovi američkog Senata će ispitivati vršioca dužnosti direktora tajne službe Ronalda Roua o bezbednosnim propustima vezanim za pokušaj ubistva predsedničkog kandidata Republikanske partije i bivšeg predsednika Sjedinjenih Američkih… »
Njujork tajms: Pripadnici lokalne policije primetili Kruksa 90 minuta pre pucnjave

Njujork tajms: Pripadnici lokalne policije primetili Kruksa 90 minuta pre pucnjave

Nedeljnik 30.07.2024
Pojavili su se novi detalji oko atentata na bivšeg predsednika SAD i kandidata republikanaca na predstojećim predsedničkim izborima Donalda Trampa proizašli iz tekstualnih poruka između lokalnih bezbednosnih jedinica. Do poruka je došao… »
Njujork tajms: Pripadnici lokalne policije 30 minuta ranije primetili atentatora na Trampa

Njujork tajms: Pripadnici lokalne policije 30 minuta ranije primetili atentatora na Trampa

Telegraf 30.07.2024
Njujork tajms: Pripadnici lokalne policije primetili Kruksa 30 minuta ranije. Pojavili su se novi detalji oko atentata na bivšeg predsednika SAD i kandidata republikanaca na predstojećim predsedničkim izborima Donalda Trampa proizašli iz tekstualnih… »

Vesti dana »