Povezane vesti

Srpski plivači Barna i Stjepanović bez finala na Olimpijskim igrama u Parizu

Srpski plivači Barna i Stjepanović bez finala na Olimpijskim igrama u Parizu

Politika 30.07.2024
Reprezentativci Srbije u plivanju Andrej Barna i Velimir Stjepanović nisu uspeli večeras da se plasiraju u finale trke na 100 metara u disciplini slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu. Barna je u prvom polufinalu zauzeo sedmo mesto rezultatom… »
Stjepanović završio takmičenje na OI, pa poručio: "Svakako sam ponosan na sebe"

Stjepanović završio takmičenje na OI, pa poručio: "Svakako sam ponosan na sebe"

Telegraf 30.07.2024
Ipak, ima Srbija i dalje takmičare u plivanju. Nije srpski plivač Velimir Stjepanović uspeo da se plasira u finale Olimpijskih igara u disciplini 100 metara slobodnim stilom, te je kao osmi završio u svojoj grupi. Ukupno na 16. mestu gledajući… »
"Nije ovo ono što sam očekivao, šta se promenilo nemam pojma": Barna nezadovoljan posle polufinala OI

"Nije ovo ono što sam očekivao, šta se promenilo nemam pojma": Barna nezadovoljan posle polufinala OI

Telegraf 30.07.2024
Andrej kaže da je mogao brže. Srpski plivač Andrej Barna ostao je bez plasmana u finale Olimpijskih igara u discpilini 100 metara slobodnim stilom, pošto je u polufinalu zauzeo ukupno četrnaesto mesto. Nije bio zadovoljan svojim performansom Barna… »
Stjepanović: Drago mi je što smo i Barna i ja ušli u polufinale

Stjepanović: Drago mi je što smo i Barna i ja ušli u polufinale

Politika 30.07.2024
PARIZ - Drago mi je što smo i Andrej Barna i ja ušli u polufinale. Mislim da je velika stvar da Srbija ima dvojicu plivača u polufinalu jedne discipline, izjavio je danas srpski plivač Velimir Stjepanović posle plasmana u polufinale trke na 100… »
"Ovo je velika stvar za Srbiju": Srpski plivači se oglasili nakon plasmana u polufinale!

"Ovo je velika stvar za Srbiju": Srpski plivači se oglasili nakon plasmana u polufinale!

Večernje novosti 30.07.2024
SRBIJA će imati dvojicu plivača u polufinalu discipline 100 metara slobodnim stilom. Velimir Stjepanović i Andrej Barna izneli su utiske nakon što su uspešno okončali kvalifikacije. FOTO: Tanjug/AP Stjepanović je istakao da mu je drago da su Andrej… »
Barna: Da popravim ono što sam zabrljao

Barna: Da popravim ono što sam zabrljao

Danas 30.07.2024
Naši plivači prepuni utisaka nakon plasmana u polufinale u disciplini 100 metara kraul. Odličan rezultat ostvarili su Andrej Barna i Velimir Stjepanović plasmanom u polufinale 100 metara kraul. U jednoj od najpopularnijih disciplina u plivanju, Barna… »
Moćne poruke srpskih plivača iz Pariza: "Kad budemo prestali - ovo će se pamtiti"

Moćne poruke srpskih plivača iz Pariza: "Kad budemo prestali - ovo će se pamtiti"

B92 30.07.2024
Srpski plivači Andrej Barna i Velimir Stjepanović su izneli utiske posle plasmana u polufinale Olimpijskih igara u disciplini 100 metara kraul. Stjepanović je prvi plivao u osmoj kvalifikacionoj grupi, gde je završio peti sa vremenom 48.40 i tako… »
Najveća nada Srbije nam otkriva kako je plivati pored "novog Felpsa" srpskog porekla: "Verujem u finale OI"

Najveća nada Srbije nam otkriva kako je plivati pored "novog Felpsa" srpskog porekla: "Verujem u finale OI"

Telegraf 30.07.2024
Andrej Barna se nada da će u polufinalu ostvariti bolje vreme, dovoljno da se nađe među osam najboljih. Srpski plivači uspeli su da se domognu polufinala na Olimpijskim igrama i već sada da naprave sjajan rezultat, time što su se u paklenoj… »
"Nadam se da će Srbija da nas pamti": Čekali smo sa Veljom Stjepanovićem rezultate, oduševiće vas reakcija

"Nadam se da će Srbija da nas pamti": Čekali smo sa Veljom Stjepanovićem rezultate, oduševiće vas reakcija

Telegraf 30.07.2024
Srpski plivači izborili su polufinale u disciplini 100 metara kraul na Olimpijskim igrama i ostvarili već sada sjajan rezultat. Četvrti dan Olimpijskih igara doneo je Srbiji i prvu zlatnu medalju, ali i uspeh srpskih plivača! Velimir Stjepanović i… »

Vesti dana »