Povezane vesti

Piksi: Milan doveo Pavlovića za bagatelu

Piksi: Milan doveo Pavlovića za bagatelu

Sport klub 30.07.2024
Dragan Stojković Piksi, selektor Srbije, govorio je za "Gazetu" o prelasku Strahinje Pavlovića u FK Milan. Reprezentativac Srbije je iz Salcburga prešao u Milan, a jedan od savetnika prilikom tom transfera bio je i selektor Srbije Dragan Stojković… »
Piksi se otvorio italijanima: „Milan je doveo Pavlovića za bagatelu, mi u Srbiji igramo drugačije“

Piksi se otvorio italijanima: „Milan je doveo Pavlovića za bagatelu, mi u Srbiji igramo drugačije“

Hot sport 30.07.2024
„Pavlović nije samo defanzivac, već je i pravi ratnik“ Srpski fudbaler Strahinja Pavlović novi je fudbaler Milana, a o njegovom transferu karijere govorio je selektor Srbije, Dragan Stojković Piksi. – Pavlović nije samo defanzivac, već je i… »
Piksi: "Milan doveo Pavlovića za ‘bagatelu‘ - pitao me je za savet"

Piksi: "Milan doveo Pavlovića za ‘bagatelu‘ - pitao me je za savet"

B92 30.07.2024
Dragan Stojković Piksi, selektor Srbije, govorio je za "Gazetu" o prelasku Strahinje Pavlovića u Milan. Rerprezentativni štoper je Salcburg zamenio "gradom mode", a jedan od onih koji ga je usmeravao ka tamo je bio i Piksi kako je rekao za italijanski… »
Piksi u epizodi "nema na čemu": "Italijani, dobili ste Srbina za 'bagatelu'!"

Piksi u epizodi "nema na čemu": "Italijani, dobili ste Srbina za 'bagatelu'!"

Sportske.net 30.07.2024
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković pozdravio je transfer Strahinje Pavlovića u redove Milana. Kao što je poznato, Pavlović će toko dana biti ozvaničen kao novo pojačanje Milana, koji je za njegov transfer platio 18 miliona… »

Vesti dana »