Povezane vesti

"Ko je u našem krevetu?!" Srpkinja momku priredila pakao: Na mečki od 100.000€ osvanula poruka, ovo će ga skupo koštati…

"Ko je u našem krevetu?!" Srpkinja momku priredila pakao: Na mečki od 100.000€ osvanula poruka, ovo će ga skupo koštati…

Kurir 30.07.2024
Na društvenim mrežama pojavile su se fotografije skupocenog mercedesa na kojem se vidi karminom ispisana poruka posvećena muškarcu koji živi u Švajcarskoj. Naime, navodni preljubnik koji živi u Luganu imao je šta da vidi - na automobilu je bila… »
Oglasila se Snežana koja je momku uništila auto: "Ženama sam htela da stavim do znanja..."

Oglasila se Snežana koja je momku uništila auto: "Ženama sam htela da stavim do znanja..."

B92 30.07.2024
Na društvenim mrežama danas je osvanula zanimljiva fotografija. Naime, na njoj je beli mercedes, koji je po svemu sudeći, bio predmet za izliv ljubomore. Naime on je, pretpostavlja se, ispisan crvenim markerom, a na njemu se našao zanimljiv sadržaj… »
Obrt u slučaju švaler u mercedesu: Snežana koja je ostavila poruku na automobilu za "Blic": "Ovom haosu se nisam Nadala, sve…

Obrt u slučaju švaler u mercedesu: Snežana koja je ostavila poruku na automobilu za "Blic": "Ovom haosu se nisam Nadala, sve…

Blic 30.07.2024
"Bila je to šala sa moje strane i poruka nekim ženama koje su htele da se tu nešto petljaju", mi smo u nikada srećnijoj vezi", reči su Sneže, devojke koja je danas izazvala pravi haos na društvenim mrežama kada je objavila slike skupocenog… »
Srpkinja uništila dečkov skupoceni automobil: "P**ko, ja sam Snežana" VIDEO

Srpkinja uništila dečkov skupoceni automobil: "P**ko, ja sam Snežana" VIDEO

B92 30.07.2024
Ljubomora je negativno obojena emocija koje nastaje zbog osećanja da ne dobijamo dovoljno pažnje i ljubavi od strane partnera, praćeno sumnjom da je partner poklanja nekom drugom. Time se vodila i ova devojka, koja je i više nego iznenadila svog… »
Preljubnik iz Švajcarske nadrljao u Srbiji: Mečka od 100.000 evra unakažena: "Ja sam Snežana, ko je u našem krevetu?"

Preljubnik iz Švajcarske nadrljao u Srbiji: Mečka od 100.000 evra unakažena: "Ja sam Snežana, ko je u našem krevetu?"

Blic 30.07.2024
Srbin koji živi u Švajcarskoj ostao je u šoku kada je ugledao svoj skupoceni džip na parkingu. Preljubnika iz Lugana je sačekala besna poruka devojke koja je saznala za njegovu avanturu, te se potrudila da je ni on zaboravi. Na Tik-tok nalogu devojke… »

Vesti dana »