Povezane vesti

Brojne reakcije zbog hajke na Skrozzu, oglasila se i ona: "Ovo ugrožava mene i moju porodicu"

Brojne reakcije zbog hajke na Skrozzu, oglasila se i ona: "Ovo ugrožava mene i moju porodicu"

Radio 021 30.07.2024
Novinarka Tamara Skrozza oglasila se povodom kampanje koju su režimski mediji pokrenuli protiv nje. Ona je rekla za portal Cenzolovka da do sada na sve slične optužbe nije odgovarala tužbama, ali da su u ovako ekstremnoj situaciji one jedino… »
Skrozza: Do sada na targetiranje nisam odgovarala tužbama – sada su jedino ishodište

Skrozza: Do sada na targetiranje nisam odgovarala tužbama – sada su jedino ishodište

N1 Info 30.07.2024
Podeli : Novinarka Tamara Skrozza oglasila se povodom kampanje koju su režimski mediji pokrenuli protiv nje, rekavši da do sada na sve slične optužbe nije odgovarala tužbama, ali da su u ovako ekstremnoj situaciji one jedino ishodište. „Ovo je… »
Oglasila se Tamara Skrozza povodom targetiranja: Tužba jedino ishodište

Oglasila se Tamara Skrozza povodom targetiranja: Tužba jedino ishodište

Danas 30.07.2024
Novinarka Tamara Skrozza oglasila se povodom kampanje koju su režimski mediji pokrenuli protiv nje rekavši da do sada na sve slične optužbe nije odgovarala tužbama, ali da su u ovako ekstremnoj situaciji one jedino ishodište. „Ovo je sada nešto… »

Vesti dana »