Povezane vesti
Grčki košarkaš završio u bolnici posle meča protiv Španije
Radio 021 30.07.2024
Grčki košarkaš Nik Kalates završio je u bolnici posle meča protiv Španije zbog povrede rebara, saopštio je danas Olimpijski komitet Grčke. Kalates je dobio jak udarac laktom tokom utakmice, tako da je morao na pregled. Urađeni su mu rendgen i ultrazvuk i… »
Uh, težak udarac za Grčku - jedan od najboljih košarkaša završio u bolnici! Dobio je nezgodan udarac, navijači zabrinuti!
Kurir 30.07.2024
Košarkaši Grčke ne blistaju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto su danas doživeli i drugi poraz na turniru. Grci su izgubili od Španije, pa im je sada potrebna pobeda u poslednjem kolu protiv Australije kako bi imali šanse za plasman u narednu fazu… »
Jedan od najboljih košarkaša Grčke završio u bolnici posle meča sa Španijom!
Telegraf 30.07.2024
Udarac nije bio naivan. Grčki košarkaš Nik Kalates završio je u bolnici posle meča protiv Španije zbog povrede rebara, saopštio je Olimpijski komitet Grčke. Plejmejker Grčke dobio je jak udarac laktom tokom utakmice, pa je morao na pregled. Urađeni su mu… »
Vesti dana »
Dijana Hrka, vidno iscrpljena i u lošem stanju, u invalidskim kolicima - ipak planira da se obrati u 16h
Novi magazin pre 16 minutajoš 57 povezanih
„Da li će Viktor Orban odlučivati o tome da li će Srbija imati funkcionalan REM?“
Nova pre 16 minutajoš 25 povezanih
Prolećnih 23°C, pa jaka kiša i zahlađenje: Evo kada se očekuje promena vremena u Srbiji
Telegraf pre 1 satjoš 24 povezane
Velike gužve na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu: Letovi kasne i odlažu se zbog magle
Nova ekonomija pre 1 satjoš 18 povezanih
Stranka SRCE pita ministarku ko je „treće lice“ koje preuzima kontrolu nad NIS-om
Serbian News Media pre 1 satjoš 19 povezanih



