Povezane vesti

"Molio sam mamu da ne otvara profil na sajtu za odrasle": Pevač o njenoj šok odluci da naplaćuje slike u tangama

"Molio sam mamu da ne otvara profil na sajtu za odrasle": Pevač o njenoj šok odluci da naplaćuje slike u tangama

Mondo 31.07.2024
Pevač Savo Perović o odluci majke da otvori profil na platformi za odrasle - "Shvatila je da narod voli budale". Pevač Savo Perović, kojeg smo upoznali u takmičenju Zvezde Granda, a potom i u rijalitiju Zadruga, neretko na društvenim mrežama… »
"Molio sam je da ne otvara profil na sajtu za odrasle" Pevač otkrio šok detalje o odnosu s majkom: Ako se već skida, nek i…

"Molio sam je da ne otvara profil na sajtu za odrasle" Pevač otkrio šok detalje o odnosu s majkom: Ako se već skida, nek i…

Kurir 31.07.2024
Pevač Savo Perović govorio je nedavno o svojoj majki Suzani Perović Blondi, a tom prilikom je otkrio nepoznate detalje. Kako je Savo tada otkrio, on nikako nije bio za to da njegova majka otvori profil na sajtu za odrasle, ali je ipak popustio. Moja… »
"Molio sam je da ne otvara profil na sajtu za odrasle": Poznati pevač otkrio šok detalje o odnosu sa majkom: "Onda sam…

"Molio sam je da ne otvara profil na sajtu za odrasle": Poznati pevač otkrio šok detalje o odnosu sa majkom: "Onda sam…

Blic 31.07.2024
Pevač Savo Perović govorio je nedavno o svojoj majki Suzani Perović Blondi, a tom prilikom je otkrio nepoznate detalje. Kako je Savo tada otkrio, on nikako nije bio za to da njegova majka otvori profil na sajtu za odrasle, ali je ipak popustio. - Moja… »

Vesti dana »