Povezane vesti

„Došla sam pred oltar da bih shvatila da nije trebalo to da uradim“: Srpskog olimpijca supruga ostavila, pa javno otkrila…

„Došla sam pred oltar da bih shvatila da nije trebalo to da uradim“: Srpskog olimpijca supruga ostavila, pa javno otkrila…

Nova 31.07.2024
: Srpski plivač Velimir Stjepanović nije uspeo da se plasira u finale Olimpijskih igara u disciplini 100 metara slobodnim stilom. Velimir Stjepanović je na Letnjim olimpijskim igrama mladih u Singapuru 2010. godine osvojio dve medalje, a tada je… »
Na dan svadbe shvatila da je pogrešila? Srpski olimpijac uživa u novoj ljubavi, a bivša ga javno ponizila

Na dan svadbe shvatila da je pogrešila? Srpski olimpijac uživa u novoj ljubavi, a bivša ga javno ponizila

Mondo 31.07.2024
Velimir Stjepanović, srpski olimpijac na igrama u Parizu, iza sebe ima brak koji je trajao samo 9 meseci. Plivač i srpski reprezentativac Velimir Stjepanović, završio je učešće na Olimpijskim igrama u Parizu nakon što se nije kvalifikovao u finale… »
Brak mu trajao godinu dana, a sada je tu Zorana: Srpski olimpijac pokazao novu devojku, pao i poljubac u Parizu

Brak mu trajao godinu dana, a sada je tu Zorana: Srpski olimpijac pokazao novu devojku, pao i poljubac u Parizu

Mondo 31.07.2024
Velimir Stjepanović na Olimpijskim igrama u Parizu sa devojkom. Srpski plivač Velimir Stjepanović na ovogodišnjim Olimpijskim igrama u Parizu nije uspeo da se plasira u finale u disciplini 100 metara slobodnim stilom, ali je uz njega bila njegova nova… »
(Foto): Srpskog olimpijca ostavila žena, a godinu dana nakon razvoda našao novu devojku: Velimir 5 godina u ljubavi sa lepom…

(Foto): Srpskog olimpijca ostavila žena, a godinu dana nakon razvoda našao novu devojku: Velimir 5 godina u ljubavi sa lepom…

Blic 31.07.2024
Srpski plivač Velimir Stjepanović 2017. godine i stao je na ludi kamen sa Džesikom, ali brak nije potrajao, pa su se rastali 2018. godine. Velimiru je razvod teško pao, ali to ga nije sprečilo da ponovo nađe devojku, pa je od 2019. godine u srećnoj… »
Ovako izgleda nova devojka srpskog olimpijca! Godinu dana posle razvoda uživa u novoj ljubavi sa lepom Zoranom (foto)

Ovako izgleda nova devojka srpskog olimpijca! Godinu dana posle razvoda uživa u novoj ljubavi sa lepom Zoranom (foto)

Kurir 31.07.2024
Srpski plivač Velimir Stjepanović 2017. godine i stao je na ludi kamen sa Džesikom, ali brak nije potrajao, pa su se rastali 2018. godine. Velimiru je razvod teško pao, ali to ga nije sprečilo da ponovo nađe devojku, pa je od 2019. godine u srećnoj… »
"Došla sam pred oltar da bih shvatila da nije trebalo to da uradim": Srpskog olimpijca žena ostavila, pa javno otkrila sve…

"Došla sam pred oltar da bih shvatila da nije trebalo to da uradim": Srpskog olimpijca žena ostavila, pa javno otkrila sve…

Blic 31.07.2024
Srpski plivač Velimir Stjepanović nije uspeo da se plasira u finale Olimpijskih igara u disciplini 100 metara slobodnim stilom. Stejanović je na Olimpijskim igrama u Singapuru 2010. godine osvojio dve medalje, a tada je proglašen za najuspešnijeg… »

Vesti dana »