Povezane vesti

Urlik Đokovića i pobeda za četvrtfinale, sledi spektakl sa velikim rivalom

Urlik Đokovića i pobeda za četvrtfinale, sledi spektakl sa velikim rivalom

Nova 31.07.2024
: Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale pobedom protiv Dominika Kepfera u dva seta. Novak je pobedio posle velike borbe rezultatom 7:5, 6:3 i obezbedio plasman među osam najboljih tenisera. “Soccerbet iz Pariza – sponzor izveštavanja” Njega… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Hrvatskoj zlato u džudou, žalba Srbije zbog poraza bokserke

Olimpijske igre u Parizu 2024: Hrvatskoj zlato u džudou, žalba Srbije zbog poraza bokserke

Južne vesti 31.07.2024
Reuters/Arlette Bashizi Barbara Matić iz Hrvatske, nova olimoijska šampionka u džudou Hrvatska džudistkinja Barbara Matić postala je olimpijska šampionka. Ova 29-godišnjakinja je u finalu u kategoriji do 70 kilograma pobedila Nemicu Mirijam… »
Đoković „slomio“ Kepfera, košarkaške reprezentacije Srbije dva od dva, odbojkašice na korak do preokreta: Peti dan…

Đoković „slomio“ Kepfera, košarkaške reprezentacije Srbije dva od dva, odbojkašice na korak do preokreta: Peti dan…

Nedeljnik 31.07.2024
Strelci nastavljaju u dobrom ritmu. Košarkašice zablistale protiv svetskih vicešampionki i plasirale se u narednu fazu takmičenja, dok su košarkaši bili na „terapiji“ posle poraza od drim tima. Odbojkašice se vraćale protiv olimpijskih… »
Đoković u četvrtfinalu, Cicipas naredna prepreka

Đoković u četvrtfinalu, Cicipas naredna prepreka

Politika 31.07.2024
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale olimpijskog turnira u Parizu pobedom nad nemačkim predstavnikom Dominikom Kepferom rezultatom 2:0 u setovima (7:5, 6:3). Đoković je upisao 16. pobedu u singlu na Olimpijskim igrama i… »
Zašto Đoković nije u Olimpijskom selu? Novak se oglasio iz Pariza i detaljno sve objasnio

Zašto Đoković nije u Olimpijskom selu? Novak se oglasio iz Pariza i detaljno sve objasnio

Mondo 31.07.2024
Novak Đoković objasnio je zbog čega ne provodi vreme u Olimpijskom selu. Novak Đoković ide ka medalji na Olimpijskim igrama, prošao je u četvrtfinale i tamo ga čeka okršaj sa Stefanosom Cicipasom. Dobio je Grka u 11 od dosadašnjih 13 mečeva i… »
Đoković lako savladao Kepfera, sada ga čeka Cicipas

Đoković lako savladao Kepfera, sada ga čeka Cicipas

Nedeljnik 31.07.2024
Onako kako je igrao protiv Ebdena i Nadala, tako je Đoković odigrao i danas protiv Kepfera. Dominantno. Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale olimpijskog turnira u Parizu, pošto je u dva seta savladao Nemca Dominika Kepfera 7:5, 6:3 Posle velike… »
Đoković posle pobede: Kepfer me je iznenadio, ali sam odgovorio na dobar način

Đoković posle pobede: Kepfer me je iznenadio, ali sam odgovorio na dobar način

Radio sto plus 31.07.2024
“Bio je dosta agresivan i nezgodan protivnik. Defnitnivo me je izazvao na terenu i drago mi je što sam odgovorio na dobar način”, rekao je Đoković za RTS. Đoković se danas plasirao u četvrtfinale OI, pošto je posle dva seta u Parizu pobedio… »
Đoković pobedio Kepfera, pa govorio o problemima! Novak se mučio protiv Nemca, otkrio je i sa čim: Jedan podatak je…

Đoković pobedio Kepfera, pa govorio o problemima! Novak se mučio protiv Nemca, otkrio je i sa čim: Jedan podatak je…

Kurir 31.07.2024
Novak Đoković nastavio je svoj put ka olimpijskom zlatu i u osmini finala turnira u Parizu savladao je Nemca Dominika Kepfera sa 2:0 (7:5, 6:3). Po završetku ovog meča Novak nije krio zadovoljstvo, ali se dotakao i problema sa kojima se suočavao… »
Novak Đoković pobedio Dominika Kepfera i izborio plasman u četvrtfinale

Novak Đoković pobedio Dominika Kepfera i izborio plasman u četvrtfinale

IndeksOnline 31.07.2024
PARIZ – Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale Olimpijskih igara u Parizu, pošto je u osmini finala pobedio Nemca Dominika Kepfera 7:5, 6:3. Meč je trajao jedan sat i 37 minuta. Ovo je bio drugi međusobni duel srpskog i… »
Rafa je malo nervozan! Novak je doveo do ludila Nadala: Pogledajte šta je Špancu zasmetalo na meču protiv Đokovića…

Rafa je malo nervozan! Novak je doveo do ludila Nadala: Pogledajte šta je Špancu zasmetalo na meču protiv Đokovića…

Kurir 31.07.2024
Rafael Nadal će u večernjem terminu probati da dođe do polufinala Olimpijskih igara u paru sa Karlosom Alkarazom. Nakon što je završio takmičenje u singlu, Nadalu je ostala šansa da donese medalju Španiji u dublu. Protivnici Špancima biće… »
Ljudi koji nemaju pojma o tenisu to pričaju! Rafael Nadal bljuje vatru kao nikada do sada: Očitao lekciju čitavoj Španiji!

Ljudi koji nemaju pojma o tenisu to pričaju! Rafael Nadal bljuje vatru kao nikada do sada: Očitao lekciju čitavoj Španiji!

Kurir 31.07.2024
Novak Đoković ugasio je san Rafaela Nadala o medalji u singlu na Olimpijskim igrama u Parizu, na njegovom omiljenom terenu, međutim "Bik sa Majorke" je i dalje na turniru. Zajedno sa Karlosom Alkarazom nastavlja borbu za medalju u dublu pošto su u… »

Vesti dana »