Povezane vesti

„Jutros kada sam krenula na groblje videla sam ćelavog čoveka sa bradom“: Luisova udovica se oglasila na 13. godišnjicu…

„Jutros kada sam krenula na groblje videla sam ćelavog čoveka sa bradom“: Luisova udovica se oglasila na 13. godišnjicu…

Nova 31.07.2024
: Poznati pevač preminuo je na današnji dan pre 13 godina i iza sebe ostavio neizbrisiv trag u domaćoj muzici. Ljubiša Stojanović Luis život je izgubio u saobraćajnoj nesreći kod Feketića, a njegov iznenadni odlazak najteže je podnela Luisova… »
Imao je šestoro dece, a dvoje znate svi: Luisov sin i ćerka su poznati muzičari, bio bi ponosan na njih

Imao je šestoro dece, a dvoje znate svi: Luisov sin i ćerka su poznati muzičari, bio bi ponosan na njih

Mondo 31.07.2024
Ljubiša Stojanović Luis imao je šestoro dece, a dvoje su od njega nasledile talenat, ali i jaku ljubav prema muzici. Pevač Ljubiša Stojanović Luis poginuo je 31. jula 2011. godine u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Feketića u 59. godini. Luis je… »
"Jutros sam krenula na groblje i videla ćelavog čoveka" 13: godina od smrti Luisa, pevačeva udovica smogla snage da…

"Jutros sam krenula na groblje i videla ćelavog čoveka" 13: godina od smrti Luisa, pevačeva udovica smogla snage da…

Blic 31.07.2024
Pevač Ljubiša Stojanović Luis nastradao je pre 13 godina, a danas njegovi najbliži okupili su se da mu odaju pomen. Luis je tragično izgubio život u saobraćajnoj nesreći kod naselja Feketić, a njegova supruga Silvana progovorila je o suprugu i… »
Emotivna ispovest luisove silvane za Kurir: Nedostaje nam stalno, ali znamo da je tu pored nas! Otkrila i kakav je otac bio

Emotivna ispovest luisove silvane za Kurir: Nedostaje nam stalno, ali znamo da je tu pored nas! Otkrila i kakav je otac bio

Kurir 31.07.2024
Na današnji dan pre tačno 13 godina, tragično je preminuo Ljubiša Stojanović Luis, jedan od najistaknutijih muzičara naše scene. Njegov iznenadni odlazak u saobraćajnoj nesreći kod naselja Feketić ostavio je dubok trag ne samo u srpskoj… »
Udovica i šestoro dece stigli na pomen luisu: Silvana u crninu zapalila sveću za pokojnog muzičara, tuga na groblju (video)

Udovica i šestoro dece stigli na pomen luisu: Silvana u crninu zapalila sveću za pokojnog muzičara, tuga na groblju (video)

Kurir 31.07.2024
Ljubiša Stojanović Luis poginuo je 31. jula 2011. godine u Feketiću i iza sebe ostavio neizbrisiv trag, a udovica Silvana deca Miodrag, Marko, Maja, Andrej, Sergije i Ela Mita dali su pomen nastradalom muzičaru na groblju Zbeg u Borči. Podsetimo… »
13 Tužnih godina bez legendarnog muzičara: Izmislio novi pravac muzike, dva puta se ženio, a treća ljubav je bila do kraja…

13 Tužnih godina bez legendarnog muzičara: Izmislio novi pravac muzike, dva puta se ženio, a treća ljubav je bila do kraja…

Kurir 31.07.2024
Legendarni muzičar Ljubiša Stojanović Luis poginuo je 31. jula 2011. godine u Feketiću i iza sebe ostavio neizbrisiv trag. Pre 13 dogodila se tragedija koja je potresla celu Srbiju i region. Ljubiša Stojanović Luis poginuo je u teškoj saobraćajnoj… »

Vesti dana »