Povezane vesti

Zverev ostao na Đokovićevom putu: Nemac i dalje preti Novaku na Olimpijskim igrama, srušio Australijanca

Zverev ostao na Đokovićevom putu: Nemac i dalje preti Novaku na Olimpijskim igrama, srušio Australijanca

Telegraf 31.07.2024
Nemački teniser je uspeo da savlada Australijanca. Nemački teniser, Aleksander Zverev uspeo je da se plasira u četvrtfinale Olimpijskih igara u Parizu, pošto je savladao Alekseja Popirina iz Australije vrlo sigurno - 2:0 (7.5, 6:2). Tako se Nemac i… »
Đoković: Kepfer me je iznenadio, ali sam odgovorio na pozitivan način

Đoković: Kepfer me je iznenadio, ali sam odgovorio na pozitivan način

Politika 31.07.2024
PARIZ - Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da ga je iznenadio agresivan pristup Nemca Dominika Kepfera na meču osmine finala Olimpijskih igara u Parizu. Đoković se ranije danas plasirao u četvrtfinale OI, pošto je pobedio Kepfera 7:5… »
Senzacija: Danil Medvedev ispao sa Olimpijskih igara! Evo šta to znači za Novaka Đokovića

Senzacija: Danil Medvedev ispao sa Olimpijskih igara! Evo šta to znači za Novaka Đokovića

Večernje novosti 31.07.2024
Peti teniser sveta, a četvrti nosilac na olimpijskom turniru, Danil Medvedev, eliminisan je sa olimpijskog turnira na Igrama u Parizu. FOTO: Tanjug/AP On je u osmini finala za rivala imao Feliksa Ože-Alijasima, Kanađanina kog je pobedio u svih… »
Đoković podelio porodičnu tajnu! Novak govorio o sinu Stefanu i njegovim rečima posle poraza: "Zapitam se - koliko godina…

Đoković podelio porodičnu tajnu! Novak govorio o sinu Stefanu i njegovim rečima posle poraza: "Zapitam se - koliko godina…

Kurir 31.07.2024
Novak Đoković nastavio je svoj put ka olimpijskom zlatu i u osmini finala turnira u Parizu savladao je Nemca Dominika Kepfera sa 2:0 (7:5, 6:3). Po završetku meča Novak je govorio o problemima sa kojima se suočavao, a zatim se, u novoj izjavi… »
"Meni je polufinale problem!" Novak Đoković otvorio dušu: Stefan ga je zapanjio, "pariski užas" ga muči, a na sve to -…

"Meni je polufinale problem!" Novak Đoković otvorio dušu: Stefan ga je zapanjio, "pariski užas" ga muči, a na sve to -…

Večernje novosti 31.07.2024
Novak Đoković i Dominik Kepfer sastali su se u osmini finala na olimpijskom teniskom turniru, a posle nove pobede u Parizu Nole je bio raspoložen za priču, i pored velike iscrpljenosti usled teških vremenskih uslova. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo… »
Đoković dobio lepe vesti: Ispao 7. nosilac turnira i potencijalna mina za Novaka u borbi za medalju na OI

Đoković dobio lepe vesti: Ispao 7. nosilac turnira i potencijalna mina za Novaka u borbi za medalju na OI

Telegraf 31.07.2024
Odlične vesti za Novaka Đokovića. Odlične vesti je dobio Novak Đoković odmah nakon što se plasirao u četvrtfinale, a to je da je ispao sedmi nosilac na Olimpijskim igrama u Parizu Tejlor Fric koji je poražen od Lorenca Musetija sa 2:0, po… »
Đoković posle plasmana u 1/4 finale OI: "Uvek je vreme za zlato... Kad god da igram sad, moram biti spreman"

Đoković posle plasmana u 1/4 finale OI: "Uvek je vreme za zlato... Kad god da igram sad, moram biti spreman"

Telegraf 31.07.2024
Spreman je naš teniser za idući meč. Srpski teniser Novak Đoković uspeo je veoma lako da slavi protiv Dominika Kepfera u osmini finala Olimpijskih igara i tako zakaže četvrtfinalni duel protiv Stefanosa Cicipasa iz Grčke. To će mu ujedno biti i… »
Inostrani mediji pitali Đokovića da li bi pre Srbiji doneo zlato ili osvojio Grend slem: Evo šta je on rekao

Inostrani mediji pitali Đokovića da li bi pre Srbiji doneo zlato ili osvojio Grend slem: Evo šta je on rekao

Telegraf 31.07.2024
Nole prebrodio Kepfera. Nije Dominik Kepfer bio prevelika prepreka za Novaka Đokovića u osmini finala Olimpijskih igara, pa je Srbin posle dva seta (7:5, 6:3) uspeo da se domogne plasmana među osam u Parizu. U kratkoj izjavi posle meča istakao je da… »
Novakove lekcije bile su najteže za mene! Đokovićev naredni rival otvorio dušu pred četvrtfinale OI: Želim da ga nateram…

Novakove lekcije bile su najteže za mene! Đokovićev naredni rival otvorio dušu pred četvrtfinale OI: Želim da ga nateram…

Kurir 31.07.2024
Grčki teniser Stefanos Cicipas savladao je Argentinca Sebastijana Baeza u osmini finala Olimpijskih igara (7:5, 6:1), a posle plasmana u četvrtfinale i zakazivanja duela sa Novakom Đokovićem, razgovarao je o brojnim temama. Prvo se dotakao pobede… »
"Novak mi je dao najteže lekcije, najbolje je da imaš pamćenje zlatne ribice": Cicipas pred duel sa Đokovićem

"Novak mi je dao najteže lekcije, najbolje je da imaš pamćenje zlatne ribice": Cicipas pred duel sa Đokovićem

Telegraf 31.07.2024
Grka očekuje najteži mogući protivnik. Grčki teniser Stefanos Cicipas zakazao je meč sa Novakom Đokovićem u četvrtini finala Olimpijskih igara, pošto je u duelu osmine porazio Sebastijana Baeza sa 2-0, po setovima 7:5, 6:1. Teniser koji voli… »

Vesti dana »