Povezane vesti

"Od Srbije sam dobio sve u životu" Šako odgovorio albanskoj pevačici na skandaloznu izjavu: Moja deca su iz mešovitog…

"Od Srbije sam dobio sve u životu" Šako odgovorio albanskoj pevačici na skandaloznu izjavu: Moja deca su iz mešovitog…

Kurir 31.07.2024
Juče se digla prašina oko izjave američke pevačice albanskog porekla Bibi Rekse (Blete Redže), koja je posetila Balkan, tačnije Severnu Makedoniju, gde joj žive članovi familije. - Posle 12 godina vratila sam se u tatin rodni grad, Debar, u… »
Od dvoglavog orla do prisvajanja ajvara: Kako su pevačice albanskog porekla razbesnele ceo region

Od dvoglavog orla do prisvajanja ajvara: Kako su pevačice albanskog porekla razbesnele ceo region

Nova 31.07.2024
: Brojne pevačica albanskog porekla bile su na meti negativnih reakcija zbog svojih komentara. Bebe Redža je poslednja u nizu. Ona je u novoj objavi na Instagramu otkrila da je nakon 12 godina posetila očev rodni grad Debar u Makedoniji. „Ponovno… »
Pevačica se ponovo oglasila: "Albancima su nametnute državne granice" FOTO

Pevačica se ponovo oglasila: "Albancima su nametnute državne granice" FOTO

B92 31.07.2024
Pevačica Bibi Reksa, koja je albanskog porekla, izazvala je buru da društvenim mrežama nakon svoje izjave. Reksa je bila u poseti Severnoj Makedoniji iz koje je podelila fotografije na svom Instagram profilu, a njen opis izazvao je burne reakcije… »
"Počupaj travu s dedinog groba i ćuti, debela": Pljušte psovke zbog Bebe Rekse i rečenice 'Sve je to moja Albanija'

"Počupaj travu s dedinog groba i ćuti, debela": Pljušte psovke zbog Bebe Rekse i rečenice 'Sve je to moja Albanija'

Mondo 31.07.2024
Pevačica Bleta Redža, poznatija kao Bebe Reksa, napravila je pometnju serijom slika, ali i rečenica, iz Makedonije, tokom posete groblju. Pevačica Bebe Reksa razbesnela je pratioce na Instagramu kada je objavila seriju slika nastalih tokom posete… »
Pevačica albanskog porekla jednom objavom napravila haos na mrežama: „Kosovo, Makedonija, Crna Gora, Preševo – za mene…

Pevačica albanskog porekla jednom objavom napravila haos na mrežama: „Kosovo, Makedonija, Crna Gora, Preševo – za mene…

Nova 31.07.2024
: Američka pevačica Bebe Redža, koja je poreklom iz Albanije, uzrokovala je brojne reakcije objavom na društvenim mrežama. Bebe Redža je najpre napisala kako je nakon 12 godina posetila očev rodni grad Debar u Makedoniji. „Ponovno povezivanje sa… »

Vesti dana »