Povezane vesti

Srpske odbojkašice izgubile od Amerikanki 2:3 (video)

Srpske odbojkašice izgubile od Amerikanki 2:3 (video)

Politika 31.07.2024
Odbojkašice Srbije igraju protiv SAD meč drugog kola grupe A na Olimpijskim igrama. Četvrti put zaredom se Srbija i SAD sučeljavaju na Olimpijskim igrama. U drugom setu pri rezultatu 16:16 naše odbojkašice propustile su priliku da pređu u vođstvo… »
Košarkašice i košarkaši u istom danu upisali najubedljivije pobede na OI

Košarkašice i košarkaši u istom danu upisali najubedljivije pobede na OI

RTS 31.07.2024
Košarkašice i košarkaši Srbije u istom danu upisali su najubedljivije pobede na Olimpijskim igrama. Košarkaši su trijumfovali sa 41 poenom razlike, a košarkašice sa 22 razlike. Košarkašice Srbije pobedile su Kinu rezultatom 81:59 u drugom kolu… »
Basketaši Srbije izgubili od Kine na OI

Basketaši Srbije izgubili od Kine na OI

Radio 021 31.07.2024
Reprezentacija Srbije u basketu 3x3 izgubila je večeras od Kine 15:21, u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu. U ekipi Srbije najefikasniji je bio Dejan Majstorović sa sedam poena, a Marko Branković postigao je pet. Mihailo Vasić dodao je dva poena… »
Basketaši Srbije izgubili od Kine

Basketaši Srbije izgubili od Kine

Nedeljnik 31.07.2024
Reprezentacija Srbije u basketu 3×3 izgubila je večeras od Kine rezultatom 15:21 u drugom kolu olimpijskog turnira u Parizu. U ekipi Srbije najefikasniji je bio Dejan Majstorović sa sedam poena, Marko Branković postigao je pet, Mihailo Vasić dodao je… »
Gvideti: "Ponosan sam, izmena je bila taktička"

Gvideti: "Ponosan sam, izmena je bila taktička"

B92 31.07.2024
Selektor odbojkašica Srbije Đovani Gvideti izjavio je da je ponosan na svoj tim, koji je na jednu loptu izgubio od SAD u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu. Srbija je 0:2 stigla do petog seta, ali je na kraju izgubila od olimpijskog šampiona na… »
Ognjenović: "Retki su porazi kada se osećaš okej"

Ognjenović: "Retki su porazi kada se osećaš okej"

B92 31.07.2024
Kapiten odbojkašica Srbije Maja Ognjenović iznela je utiske posle poraza od SAD u pet setova. Odbojkašice Srbije uspele su da se vrati iz minusa od dva seta, ali su na kraju posle pet setova izgubile od branioca olimpijskog trona. "Znali smo i pre… »
Maja Ognjenović posle drame sa Amerikom: "Retko je da se ne osećaš loše, a izgubio si meč"

Maja Ognjenović posle drame sa Amerikom: "Retko je da se ne osećaš loše, a izgubio si meč"

Telegraf 31.07.2024
Naša najiskusnija odbojkašica objasnila je da nije tragedija što smo izgubili od SAD. Nisu uspele odbojkašice Srbije da naprave epski preokret protiv SAD-a danas u drugom kolu grupne faze Olimpijskih igara u Parizu, pošto su pale posle totalne drame… »
Odojkašice na korak do preokreta: Poraz od Amerikanki u pet setova

Odojkašice na korak do preokreta: Poraz od Amerikanki u pet setova

Nedeljnik 31.07.2024
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je danas od SAD 2:3 u setovima (17:25, 20:25, 25:20, 25:14, 15:17), u utakmici drugog kola Grupe A na Olimpijskim igrama u Parizu. Srbiju je predvodila Tijana Bošković sa 31 poenom, Aleksandra Uzelac… »
Aleksić: "Znam da smo bolja ekipa"

Aleksić: "Znam da smo bolja ekipa"

B92 31.07.2024
Odbojkašica Srbije Maja Aleksić čestitala je svojom saigračicama na velikoj borbi u duelu sa SAD. Srbija je 0:2 stigla do petog seta, ali je na kraju izgubila od olimpijskog šampiona na jednu loptu - 2:3 "Moram da čestitam devojkama na povratku, bio… »
Basketaši Srbije izgubili od Kine na olimpijskom turniru

Basketaši Srbije izgubili od Kine na olimpijskom turniru

Radio sto plus 31.07.2024
U ekipi Srbije najefikasniji je bio Dejan Majstorović sa sedam poena, a Marko Branković postigao je pet. Mihailo Vasić dodao je dva poena, a Strahinja Stojačić jedan poen. Kinu je sa 11 poena predvodio Nijang Džan, Đaren Džao imao je šest poena… »
Odbojkašice Srbije izgubile od SAD na olimpijskom turniru

Odbojkašice Srbije izgubile od SAD na olimpijskom turniru

Radio sto plus 31.07.2024
Srbiju je predvodila Tijana Bošković sa 31 poenom, Aleksandra Uzelac postigla je 14 poena, Katarina Lazović 12, a Maja Aleksić 11 poena. U ekipi SAD najefikasnije su bile Andrea Drus sa 16 poena, Čjaka Ogbogu sa 14 i Ejveri Skiner sa 13 poena… »
Maja Aleksić: "Znam da smo bolja ekipa od Amerikanki"

Maja Aleksić: "Znam da smo bolja ekipa od Amerikanki"

Telegraf 31.07.2024
Imala je šta da kaže Aleksićeva. Odvojkašice Srbije poražene su od selekcije Amerike sa 3:2 u setovima, u drugom kolu Olimpijskih igara u Parizu. Loše su počele naše devojke, gubile su sa 2:0 u setovima, ali je onda usledio veliki povratak… »

Vesti dana »