Povezane vesti

"Izboli su me,: Upomoć!" Devojka pozvala policiju, nedugo zatim preminula u bolnici: Užas u Italiji

"Izboli su me,: Upomoć!" Devojka pozvala policiju, nedugo zatim preminula u bolnici: Užas u Italiji

Blic 01.08.2024
Karabinjeri u severnom gradu Conjo u Italiji istražuju smrt žene koja je izbodena tokom noći na ulici dok je trčala u blizini Bergama. Malo pre 1 sat, žena je pozvala Hitnu pomoć. "Upomoć, izboli su me", navodno je rekla Šeron Verceni nakon… »
Devojka izbodena na smrt; Pozvala policiju: Upomoć

Devojka izbodena na smrt; Pozvala policiju: Upomoć

B92 01.08.2024
Karabinjeri u severnom gradu Conjo u Italiji istražuju smrt žene koja je izbodena tokom noći na ulici dok je trčala u blizini Bergama. Malo pre 1 sat, žena je pozvala Hitnu pomoć. Karabinjeri u severnom gradu Conjo u Italiji istražuju smrt žene… »
"Upomoć, izboli su me"! Žena pozvala policiju, nedugo zatim preminula u bolnici - užas u Italiji

"Upomoć, izboli su me"! Žena pozvala policiju, nedugo zatim preminula u bolnici - užas u Italiji

Kurir 01.08.2024
Karabinjeri u severnom gradu Conjo u Italiji istražuju smrt žene koja je izbodena tokom noći na ulici dok je trčala u blizini Bergama. Malo pre 1 sat, žena je pozvala hitne službe. "Upomoć, izboli su me", navodno je rekla Šeron Verceni nakon… »

Vesti dana »